Знижка тут!
×

Оплата

Оплата картой Visa/Mastercard
Оплата карткою VISA/MasterCard/Приват24

Для оплати замовлення можна використати картку Visa або MasterCard будь-якого банку. Щоб скористатися цим способом, потрібно обрати "Карткою Visa/MasterCard" в пункті "Спосіб оплати". На сторінці оплати ви повинні ввести свої дані і дані банківської картки.

У разі успішної оплати ми автоматично визначимо це і вкажемо в замовленні для менеджера. Конфіденційність та безпека гарантуються серверами проведення транзакцій від Wayforpay.

Оплата карткою через термінал

Для оплати свого замовлення в офісі, або при доставці кур'єром ви можете скористатися терміналом з підтримкою системи PayPass. Ви можете здійснювати безконтактні платежі за допомогою картки Visa/MasterCard, смартфона або розумного годинника, використовуючи системи Apple Pay і Google Pay. Також, оплату можна здійснити через термінал у відділенні ПриватБанку.

Оплата готівкою
Готівкою

Ви можете здійснити оплату готівкою одним з нижчеперелічених способів.

Готівкою кур'єру (Київ)

Ви можете оплатити замовлення безпосередньо в момент доставки товару кур'єром.

Готівкою в нашому офісі

Оплата відбувається готівкою в нашому офісі під час самовивозу товару. Ми знаходимося в м. Київ, по вул. Павлівська, 10. Телефонуйте (044) 599-86-89.

Готівкою "Нова Пошта"

Ви оплачуєте товар, доставку і зворотний переказ грошей в офісі служби доставки "Нова Пошта" свого міста, або кур'єру при отриманні.