Де ми?
Маєш iPhone? Тоді лови!

Підпишись, щоб отримати ТОП-7 фішок iPhone, які покращать твоє здоров'я.


🎁 Оберіть подарунки, які зроблять свята особливими 🎄ОБРАТИ

×
Знижка тут!
×
iLounge | Статті | 💙 Інструкції | Як повернути шейр екрану до пукту керування на iPhone 15 Pro
Статті та огляди
748

Каріна Хохонік · 17 Листопада 2023

Як повернути шейр екрану до пукту керування на iPhone 15 Pro

В iPhone 15 Pro кнопку шейру екрану у Пункті керування замінила кнопка увімкнення/вимкнення беззвучного режиму. Розповідаємо, як повернути дублювання екрану на його місце.Як повернути шейр екрану до пукту керування на iPhone 15 Pro


iLounge в Telegram

Як всім відомо нове оновлення iOS 17 також торкнулося деяких змін щодо інтерфейсу, а саме кнопки Screen Mirroring. В iOS 17 для власників нових iPhone 15 Pro цей перемикач було вилучено та замінено іншим Mute Switch, щоб не обмежувати увімкнення беззвучного режиму лише новою кнопкою Action.

Для тих хто переймається як повернути функцію Відеодублювання на її попереднє місце в цій статті ми розповімо вам про те, що потрібно зробити аби знову мати доступ до колишнього функціоналу.

Кнопка Action в новій лінійці iPhone 15 Pro і Pro Max створила потребу в альтернативі Mute Switch, яку вона замінила. Однак ця заміна завершилася заміною іншої не менш важливої функції для користувачів iPhone. Як вам відомо минулого року кнопку Screen Mirroring зменшили до кнопки звичайних параметрів та розмістили поруч з перемикачем для блокування повороту екрана.

Як відновити функцію Відеодублювання у Центр керування на iPhone?

Якщо ви недавно перейшли на будь-яку з моделей 15 Pro, ви, мабуть, помітили, що кнопка Відеодублювання була видалена на користь Mute Switch. З видаленням фізичного перемикача «Дзвінок/Тиша» на користь кнопки Action потрібна була заміна програмного забезпечення для тих, хто бажає налаштувати нову кнопку на щось інше, ніж вимкнення звуку за замовчуванням.

Але вам може бути не потрібна опція налаштування кнопки Action, або ви можливо хочете повернути кнопку Screen Mirroring на звичне для вас місце для швидкого та легкого доступу до транслювання та відеодублювання вашого екрана на інші пристрої. На щастя, повторно вставити кнопку Відеодублювання у центр керування не складе труднощів.

Як додати функцію Відеодублювання назад до Центру керування в iOS 17?

  1. Відкрийте програму «Параметри» на своєму iPhone.
  2. Прокрутіть вниз до вкладки «Центр керування» та натисніть на неї
  3. Знайдіть Відеодублювання у списку «Інші засоби керування» та додайте його до списку «Поточні засоби керування».

Важливо зазначити що розмістити кнопку на її попередньому місці розташування не вдасться. Також варто додати, що немає способу вилучити кнопку Mute Switch з Центру. Але принаймні ви все ще можете повернути кнопку Screen Mirroring та користуватися функцією відеодублювання в зручний для вас спосіб.

Сподіваємося, що в iOS 18 Apple дозволить кастомізувати центр керування та налаштовувати розміщення кнопок на потрібному для вас місці.

iLounge в Telegram