Де ми?
Маєш iPhone? Тоді лови!

Підпишись, щоб отримати ТОП-7 фішок iPhone, які покращать твоє здоров'я.


🎁 Оберіть подарунки, які зроблять свята особливими 🎄ОБРАТИ

×
Знижка тут!
×
iLounge | Статті | 💙 Інструкції | Як перевірити кількість циклів заряду акумулятора на iPhone 15
Статті та огляди
1670
Тітов Іван

Тітов Іван · 22 Вересня 2023

Як перевірити кількість циклів заряду акумулятора на iPhone 15

На iPhone 15 з'явилась можливість подивитись кількість циклів заряду акумулятора. В цій статті розкажемо як це зробити.Як перевірити кількість циклів заряду акумулятора на iPhone 15


iLounge в Telegram

Нова лінійка смартфонів від Apple iPhone 15 та iPhone 15 Pro отримала довгоочікувану можливість подивитись кількість циклів заряду акумулятора.

Ще декілька років назад в iPhone з'явилась можливість дізнатись стан акумулятор за допомогою відсотка "максимальної ємності", але це давало лише умовне розуміння стану батареї. Для того аби подивитись кількість циклів доводилось використовувати стороні застосунки або використовувати спеціальні команди. Тепер це можна перевірити за декілька секунд. В цій статті розповімо як це зробити.

Щоб отримувати більше новин про останні технологічні розробки, оновлення iOS та інсайди індустрії, приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу. Будьте в курсі подій у світі технологій.

Як перевірити кількість циклів зарядки iPhone 15

Як перевірити кількість циклів заряду акумулятора на iPhone 15

    1. Відкрийте програму "Налаштування".
    2. Торкніться Загальне -> Про пристрій.
    3. Прокрутіть вниз до розділу "Батарея" і перевірте число поруч з пунктом "Кількість циклів".

На iPhone 15 ви також можете встановити жорстке обмеження на заряджання акумулятора до 80%, що допоможе збільшити термін роботи пристрою.

Висновок

Поява цієї функції значно полегшує моніторинг стану акумулятора. Адже у літій-іонних акумуляторів Apple місткість дещо зменшується з кожним повним циклом заряджання.

iLounge в Telegram