Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Статті | 💙 Цікаві статті | Як дізнатися, хто дзвонив з невідомого номера: 4 способи
Статті та огляди
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 10 Грудня 2021

Як дізнатися, хто дзвонив з невідомого номера: 4 способи

Іноді всі отримують дзвінки з невідомих номерів. Зібрали кілька способів, які допоможуть зрозуміти, хто дзвонив.Як дізнатися, хто дзвонив з невідомого номера: 4 способи


iLounge в Telegram

Сьогодні багато користувачів вважають за краще не брати слухавку, коли на екрані телефону з'являється незнайомий номер. Це пов'язано з тим, що найчастіше такі несподівані дзвінки надходять від мікрокредитних організацій, банків, мережевих магазинів або шахраїв. Варіантів досить багато.

Однак для того, щоб зрозуміти хто конкретно дзвонив із невідомого номера, зовсім не обов'язково брати трубку. Можна піти іншим шляхом. Тим більше, що у вік цифрових технологій можна досить швидко знайти необхідну інформацію.

У цьому матеріалі ми розглянемо кілька варіантів, як можна дізнатися, кому належить незнайомий номер, не відповідаючи при цьому на дзвінок.

Пошук номера в Google

Як перевірити невідомий номер у Google

Перше, де варто шукати інформацію про незнайомий номер — це Google. Щоденно пошуковий робот обходить тисячі різних сайтів. Якщо невідомий абонент раніше «світив» свій номер на форумі, дошці оголошень або будь-якому іншому сайті, ця інформація буде у видачі Google.

Як перевірити невідомий номер у Google

 1. Відкрити Google
 2. Ввести номер телефону.
 3. Перевірити видачу.

Варто зазначити, що при пошуку краще використовувати різні формати номера — +380хх ххх хх хх / 80хх ххх хх хх / 0хх ххх хх хх / (0хх) ххх хх хх і т.д. Це дозволить підвищити ймовірність знаходження інформації.

Пошук номера на спеціальних сайтах

Сьогодні існує безліч різних сайтів, які допомагають зрозуміти, хто дзвонив із невідомого номера. Часто відвідувачі таких ресурсів самі поповнюють базу сервісу. Вони виставляють оцінки (безпечно/небезпечно) тим чи іншим номерам, а також діляться відгуками та коментарями.

Як перевірити невідомий номер на спеціальному сайті

 1. Відкрити ресурс.
 2. Ввести номер телефону в пошуковий рядок.
 3. Прочитати відгуки.

Пошук у месенджерах

Як перевірити номер у WhatsApp та Viber

Пошук інформації в Goolge або на спеціалізованих ресурсах допоможе «відсіяти» популярні номери, якими користуються банки та мікрокредитні організації, колектори, мережеві магазини і т.д. Номери менших організацій або приватних осіб не потрапляють до таких «баз». Однак це не означає, що ви не зможете зрозуміти, хто дзвонив. У пошуках допоможуть месенджери. Зокрема, Viber та WhatsApp. Вони не приховують телефонні номери користувачів.

Як перевірити номер у WhatsApp та Viber

 1. Додати незнайомий номер у контакти.
 2. Відкрити месенджер.
 3. Натисніть на значок нового чату.
 4. Перевірити чи є невідомий номер у Viber або WhatsApp.

Таким чином, часто можна дізнатися не тільки про наявність номера, але й побачити фото власника.

Пошук через спеціальні програми

В App Store та Google Play є кілька різних програм, які допомагають визначити власників невідомих номерів. Однією з них є Truecaller. Програма користується популярністю у всьому світі і має величезну базу, в яку занесено кілька мільйонів номерів. При вхідному дзвінку Truecaller автоматично визначає номер і дає користувачеві можливість його швидко заблокувати.

Truecaller для iOS

Також у додатку можна переглянути інформацію і про «старі» дзвінки. Небажані номери матимуть негативні відгуки та відповідну позначку.

Більшість функцій Truecaller доступна безкоштовно. Проте сервіс також має і передплату. Вона коштує $ 2,99 на місяць. Після оплати з програми пропадає реклама, а користувачі отримують доступ до додаткових опцій.

Getcontact iOS

Інший приклад — Getcontact. Додаток має велику базу номерів і може попереджати про небажані дзвінки, які надходять від шахраїв, банківських роботів або різних спамерів.

Також подібна функція є і у безкоштовних програмах. Наприклад, таких як 2ГІС. При вхідних дзвінках картографічний сервіс «підтягуватиме» дані про абонентів зі своєї бази.

Щоб подібне автоматичне визначення номерів почало працювати на iPhone потрібно зробити ряд нескладних маніпуляцій.

Як активувати функцію АОН на iOS

 1. Встановити програму.
 2. Перейти Налаштування — Телефон.
 3. Перейти до «Блокування та ідентифікація виклику».
 4. Активувати перемикач напроти потрібної програми.

Висновок

Як видно, сьогодні існує чимало способів зрозуміти, хто дзвонить на ваш телефон. Причому для цього навіть не доведеться підіймати слухавку. Це убезпечить вас від небажаних дзвінків.

Але навіть якщо незнайомий номер телефону не потрапив до жодної бази, на нього краще не передзвонювати. Є шанс, що на тому боці опиняться шахраї, які намагатимуться продати вам непотрібні товари.iLounge в TelegramАбо увійти під обліковим записом з соцмережі: