Купуємо пікап для ССО ЗСУ разом КЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Статті | 💙 Цікаві статті | Нові кольори iPhone 13, Apple Watch 7 і iPad mini 6 — що не так?
Статті та огляди
Софія Старк

Софія Старк · 5 Жовтня 2021

Нові кольори iPhone 13, Apple Watch 7 і iPad mini 6 — що не так?

Apple відмовилися від Сріблястого та Космічного сірого кольору у деяких своїх новинках, замінивши їх на Starlight і Midnight. Але чи є взагалі різниця?Нові кольори iPhone 13, Apple Watch 7 і iPad mini 6 — що не так?


iLounge в Telegram

Для бюджетних моделей iPhone 13 | 13 mini та для Apple Watch 7 цьогоріч були трохи змінені назви кольорів: з'явилися Starlight і Midnight. Вони замінили Білий і Чорний та Сріблястий з Космічним сірим. Чи справді так помітна відмінність у відтінках? Розберімось, порівнявши попередні забарвлення Apple Watch 6 та iPhone 12.

Apple, навіщо?

Окей, давайте не говорити про сріблястий. Так чи інакше він повернеться, адже це один з культових кольорів Apple. Але ось змінити Космічний сірий, який теж використовувався з незапам'ятних часів, коли ще Beats належали Apple навіщо?

Трохи екскурсу в історію Космічно-сірими продуктами компанії, які випускалися задовго до презентації iPhone 13. У 2013 році Космічний сірий витіснив колір Slate. У ньому випускали iPad mini першого покоління, iPhone 5, iPod touch, nano і shuffle. Цей колір був дуже схожий з новим Midnight.

Новий колір Apple Starlight і Midnight: все той же сріблястий і космічний сірий?

iPad mini, iPhone 5, iPod touch, nano і shuffle в кольорі Slate

Але, було одне «але», яке змусило Apple відмовитися від Slate у 2013 році. Річ у тому, що на поверхні пристроїв з відтінком Slate дуже швидко з'являлися подряпини, виглядали вони негарно, користувачі скаржилися і компанія переосмислила колір, зробивши його світлішим. Так і з'явився Космічний сірий.

Зараз Apple вирішила повернути Slate, назвавши його Midnight. Повернули вони його в Apple Watch 7 та iPhone 13. Сподіваємося, що інженери попрацювали над якимось спеціальним напиленням, щоб виключити проблему, яка була зі Slate. Ну або чекаємо фотографій з Reddit і Twitter з убитими Apple Watch 7.

Чи видно різницю?

Так. Новий відтінок Midnight трохи віддає синім, тому назвати його чорним у вас не вийде. Це реально опівнічний сірий, з домішкою синього, який повинен наживо виглядати дуже незвично.

Чомусь мені здається, що вводячи Midnight розробники хотіли тонко натякнути на те, що десь років 9-10 тому було випущено перше покоління iPad mini 6. Але, як бачите, у новому кольорі iPad так і не вийшов, він залишився Космічним сірим. І це ще раз наштовхує на думку, що проблему з подряпинами Apple так і не вирішила.

Новий колір Apple Starlight і Midnight: все той же сріблястий і космічний сірий?

Starlight iPad mini 6 і то, як міг би виглядати Midnight iPad mini 6

Різницю у відтінках чорного і сірого добре видно на фото з Apple Watch 7. Особливо, якщо ми додаємо чорний силіконовий ремінець. Тоді корпус Midnight починає віддавати синім відтінком.

Новий колір Apple Starlight і Midnight: все той же сріблястий і космічний сірий?

Apple Watch 7 і Apple Watch 6

На iPhone 13 Midnight більше схожий на чорний, але також помітний синюватий відтінок. Як на мене, так Чорний має кращий вигляд, оновлений колір здається якимось дешевим, чи що.

Новий колір Apple Starlight і Midnight: все той же сріблястий і космічний сірий?

Крім корпусів Apple Watch 7 і iPhone 13 новий відтінок з'явився також на спортивному ремінці для Apple watch Sport Band і монобраслеті Solo Loop.

А тепер перейдемо до Starlight. Він замінив Silver в Apple Watch Series 7, iPad mini 6 і iPhone 13. Відтінок тепліше, ніж звичайний Silver і чимось нагадує чи то колір слонової кістки, чи то колір шампанського. Apple також представили деякі аксесуари Starlight, які замінюють класичний білий.

Новий колір Apple Starlight і Midnight: все той же сріблястий і космічний сірий?

Apple Watch 7 і Apple Watch 3

Спортивний ремінець Starlight і Solo Loop більш кремового кольору, ніж білого. Вони дуже схожі на старовинний білий спортивний ремінець, який Apple представила у 2015 році. Така ж різниця в кольорі помітна на iPhone 13 в порівнянні з iPhone 12. Заднє скло теплішого відтінку, ніж білий на iPhone 12.

Чекаємо Starlight і Midnight в Mac?

Чекаємо Starlight і Midnight в Mac?

Мало віриться, що Apple стане робити нові 16- та 14-дюймові MacBook Pro в кольорах Starlight і Midnight.

По-перше, це професійні MacBook. Якщо з MacBook Air ще можна було б чекати чогось подібного, то ці пристрої Apple завжди випускає в Сріблястому і Космічному сірому кольорах.

По-друге, MacBook Pro в кольорі Midnight точно зацарапається буквально за кілька місяців. Тому що більшість користувачів не використовують чохли та накладки. Навіщо Apple зайві позови та скарги?

Висновок

Взагалі в цьому році у компанії твориться щось дивне з кольорами: представили iMac (2021) відмінна колірна палітра просто на будь-який смак. І тут показали iPhone 13 з якимось незрозумілим рожевим, бляклими синім і червоним, молочним Starlight і дивним Midnight.

iPhone 13 Pro Max Sierra Blue | Apple Watch 7 Green

Поки єдиний колір, який реально привертає увагу це запізнілий зелений в Apple Watch 7, який потрібно було запустити ще коли виходили iPhone 11 Pro | 11 Pro Max в Midnight Green. Тоді б він був в тему і красиво виглядав в комплекті. Ну і небесно-блакитний Sierra Blue iPhone 13 Pro, який в житті здається сірішим.

А як вам забарвлення нових пристроїв Apple?iLounge в TelegramАбо увійти під обліковим записом з соцмережі: