iLounge | Статті | 💙 Цікаві статті | ТОП-7 фішок AirPods 3
Статті та огляди
Софія Старк

Софія Старк · 19 Жовтня 2021

ТОП-7 фішок AirPods 3

Компанія Apple представила нові AirPods 3. Які головні фішки новинки?ТОП-7 фішок AirPods 3


iLounge в Telegram

Оновлені AirPods 3 ми чекали рік. І нарешті дочекалися. Новинку показали на осінньому заході Apple, разом з оновленими кольорами HomePod mini та новими 14- і 16-дюймовими MacBook Pro 2021. Які ж головні фішки третього покоління AirPods?

1. Новий дизайн

Новий дизайн AirPods 3

Як і представляли інсайдери, оновлені AirPods 3 отримали новий дизайн. Він створений внаслідок симбіозу AirPods Pro та AirPods 2. Гарнітура позбавлена силіконових амбушурів, але при цьому отримали зручнішу форму самого навушника.

Редизайн не оминув і кейс AirPods 3. Він став більш витягнутим, у порівнянні з AirPods 2.

2. Відстеження положення голови

Відстеження положення голови

Фішка, яка була доступна тільки на AirPods Pro та AirPods Max, тепер є і в третьому поколінні AirPods. Відстеження положення голови потрібно для того, щоб відтворювати контент в просторовому звучанні, коли звук адаптується під положення навушників щодо джерела звуку.

3. Підтримка магнітної зарядки MagSafe

Підтримка магнітної зарядки MagSafe

Нові навушники AirPods 3 підтримують магнітну зарядку MagSafe. Плюс в тому, що тепер кейс реально «клацає» магнітом і не скочується з зарядки. Ви поклали пристрій на MagSafe і не потрібно переживати, що навушники зісковзнуть.

4. Час роботи до 6 годин

Час роботи до 6 годин

Час автономної роботи нової гарнітури до 6 годин на одному заряді. З підзарядкою за допомогою кейса можна слухати музику до 30 годин. П'ятихвилинна підзарядка в кейсі забезпечує до однієї години прослуховування.

З включеним просторовим звуком час роботи навушників автономно становить 5 годин.

5. Датчик сили натискання

Датчик сили натискання

Датчик сили натискання дозволяє швидко перемикати пісню, перейти вперед/назад, зупинити відтворення, або викликати Сірі. Це зручніше, ніж на AirPods 2 покоління, і точно так само, як на AirPods Pro.

6. Адаптивний еквалайзер

адаптивний еквалайзер

Підлаштовується під контент, щоб звучання було найкращим: налаштування автоматично вибудовуються під реп, рок, поп пісні вашого плейлиста. Така ж фішка доступна на AirPods Pro | AirPods Max.

7. Новий драйвер

Спеціально розроблений драйвер з низьким рівнем спотворень забезпечує краще звучання навушників. Бас буде відчуватися ще потужнішим, а високі ноти чистіше.

Новий драйвер АірПодси третього покоління

Нові AirPods 3 це довгоочікуване оновлення, яке точно знайде свого покупця. Багато хто чекав не вакуумні навушники та готові попередньо замовити новинку вже зараз. Тим більше, що ціна 179 доларів в США це досить небагато для таких навушників.iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: