🤑 б/у iPhone в наявності Дивитися ціни

×
iLounge | Статті | Огляди | 💙 Огляди навушників | ТОП-10 фішок AirPods Pro 2
Статті та огляди
Софія Старк

Софія Старк · 8 Вересня 2022

ТОП-10 фішок AirPods Pro 2

Нові фішки AirPods Pro 2. Чим нові навушники відрізняються від AirPods Pro (2019)?ТОП-10 фішок AirPods Pro 2


iLounge в Telegram

Ми чекали на них з 2020 року. І ось нарешті дочекалися. Оновлені та неоднозначні AirPods Pro 2 доступні на сайті Apple для замовлення. Але що в них цікавого та які приховані фішки таїть у собі нове покоління бездротових навушників? Давайте розберемо всі нюанси та відмінності від попереднього покоління.

1. Нові жести для керування

ТОП-10 фішок AirPods Pro 2

Нова функція на кожному з навушників називається Touch Control. Вона дозволяє налаштувати жести для керування, але не постукування, а свайпи (вгору і вниз). Цю фішку раніше можна було помітити на Nothing Ear(1), тепер вона з'явилася і на AirPods Pro 2. За допомогою цих жестів можна відрегулювати гучність та інтенсивність звуку. Звичайні жести з натисканнями також актуальні і нікуди не зникли.

2. XS для дуже маленьких вушок

ТОП-10 фішок AirPods Pro 2

Якщо у вас дуже маленькі вушка, у нас хороша новина, тепер компанія Apple дає вам чотири розміри амбушюр. Тому можна точніше підібрати свій розмір для максимальної сумісності.

3. Шумопридушення 2х

Завдяки новому чіпу Н2 навушники можуть приглушити до 2х більше шумів, ніж покоління AirPods Pro (2019). Це означає, що ви можете відсікти такі шуми, як звук пилососа, шум автомобіля та багато іншого. Але, нагадуємо, із цим треба бути обережним на вулиці.

4. Підсилювач басів

ТОП-10 фішок AirPods Pro 2

У нових навушниках поставили новий динамік та підсилювач звуку. Це дає нам досвід використання сильніших басів та чистих високих частот. Як на практиці – потрібно слухати, але за характеристиками має бути неймовірно.

5. Новий режим прозорості

Навіть якщо ви використовуєте режим прозорості, Apple дбає про те, щоб ваші вуха були захищені від сильних звуків. У прозорому режимі динаміки працюватимуть таким чином, щоб не допускати сильної звукової напруги: голосно заграла сирена автомобіля поруч – навушники зроблять її тихіше, щоб не пошкодити ваш слух.

6. До 6 годин на одній зарядці

ТОП-10 фішок AirPods Pro 2

Час роботи навушників від однієї зарядки покращений. Тепер вони працюють нарівні з AirPods 3 – до 6 години на одному заряді. З зарядним футляром ви можете отримати до 30 годин прослуховування, попередньої версії було 24 години.

7. Динамік у кейсі

Як часто ви втрачали навушники і не могли їх знайти, бо вони були в кейсі? Нова фішка з U1 не працює в Україні, тому новий кейс із динаміком – справжня знахідка для нас з вами.

8. Петля для брелока

ТОП-10 фішок AirPods Pro 2

Ну і дивина цього випуску – у чохлі з'явилося кріплення, яке дозволяє приєднати ремінець. Ви можете надягти його на руку, або причепити на рюкзак, щоб не втратити навушники. Насправді, дивна ідея, тому що більшість чохлів і так йшли з карабінами, але ж треба якось продавати вам аксесуари.

9. Персоналізація аудіо

ТОП-10 фішок AirPods Pro 2

У iOS 16 ви можете налаштувати просторове аудіо таким чином, щоб воно відповідало вашим вухам та поворотам голови. Це неймовірне звучання, яке варто спробувати в AirPods Pro 2. Крім того, звучання буде кращим завдяки Bluetooth 5.3.

10. Заряджайте від зарядки Apple Watch

ТОП-10 фішок AirPods Pro 2

Новий кейс Apple AirPods Pro 2 можна заряджати від бездротової зарядки Apple Watch. Або від MagSafe, або від Lightning – на ваш вибір. Зручніше для користувача, як не крути.

Нові навушники продаються за ціною $249 у США, в Україну прибудуть, як тільки це буде можливим. Тому слідкуйте за оновленнями у магазині.