Де ми?
Маєш iPhone? Тоді лови!

Підпишись, щоб отримати ТОП-7 фішок iPhone, які покращать твоє здоров'я.


🎁 Оберіть подарунки, які зроблять свята особливими 🎄ОБРАТИ

×
Знижка тут!
×
iLounge | Статті | 💙 Інструкції | Що робити, якщо один навушник AirPods не працює — 10 порад як це виправити
Статті та огляди
1208
Софія Старк

Софія Старк · 17 Листопада 2023

Що робити, якщо один навушник AirPods не працює — 10 порад як це виправити

Помітили, що один навушник AirPods перестав працювати? Розповідаємо як це виправити.Що робити, якщо один навушник AirPods не працює — 10 порад як це виправити


iLounge в Telegram

Якщо один з ваших навушників AirPods перестав працювати — не варто вдаватися у паніку. Адже є декілька способів, які допоможуть вам розвʼязати це питання. І ми допоможемо вам в цьому.

Зібрали 10 порад, які допоможуть вам полагодити ваш один навушник AirPods.

Чому один навушник AirPods може не працювати і як це виправити — 10 варіантів

Що робити, якщо один навушник AirPods не працює — 10 порад як це виправити

 1. AirPods забруднилися: Сміття або сірка на сітці динаміка чи мікрофоні пошкодженого AirPods можуть блокувати звук і погіршувати його функціональність. Регулярне чищення AirPods може допомогти запобігти цій проблемі.
 2. Низький рівень заряду акумулятора: якщо акумулятор AirPods розрядився, можливо, він не має достатнього заряду для належної роботи. Переконайтеся, що обидва AirPods повністю заряджені, поклавши їх у зарядний чохол і тримаючи підключеними до джерела живлення щонайменше 30 хвилин.
 3. Проблеми зі з'єднанням: Перевірте, чи правильно під'єднано AirPods до вашого пристрою. Спробуйте від'єднати та знову під'єднати обидва AirPods до вашого пристрою. Якщо проблема не зникне, спробуйте відновити заводські налаштування AirPods.
 4. Помилки програмного забезпечення: Збої програмного забезпечення або застаріла прошивка іноді можуть спричиняти проблеми з AirPods. Переконайтеся, що на вашому пристрої встановлено останню версію програмного забезпечення, і перевірте наявність доступних оновлень прошивки для AirPods (зробити це можна у налаштуваннях, в меню AirPods).
 5. Пошкодження AirPods: Фізичне пошкодження AirPods, наприклад, внаслідок падіння або удару, може призвести до неправильної роботи. Якщо ви підозрюєте пошкодження, можливо, вам доведеться звернутися до сервісного центру iLab, щоб полагодити AirPods.
 6. Проблема зі зʼєднанням Bluetooth: Перешкоди від інших пристроїв Bluetooth поблизу можуть порушити з'єднання між AirPods і вашим пристроєм. Спробуйте відійти від потенційних джерел перешкод або вимкнути інші пристрої Bluetooth.
 7. Проблеми з налаштуванням звуку: Перевірте налаштування звуку на вашому пристрої, щоб переконатися, що баланс не налаштовано на користь одного навушника над іншим. Перейдіть до "Налаштування" > "Доступність" > "Аудіювання/Візуалізація" > "Баланс" і переконайтеся, що повзунок розташовано по центру.
 8. Індивідуальні налаштування відтворення: Деякі програми або служби можуть мати індивідуальні налаштування звуку, які можуть впливати на виведення звуку на певних пристроях. Перевірте налаштування звуку в програмі або сервісі, щоб переконатися, що відповідний AirPods увімкнено та належним чином налаштовано.
 9. Сумісність пристроїв: AirPods можуть бути не повністю сумісними з усіма пристроями. Перевірте, чи є ваш пристрій у списку сумісних з AirPods на веб-сайті підтримки Apple.
 10. Апаратна несправність: У рідкісних випадках причиною несправності AirPods може бути апаратна проблема. Якщо жоден з інших кроків з усунення несправностей не вирішив проблему, можливо, вам доведеться звернутися до служби підтримки Apple за допомогою, або скористатися Trade In AirPods, щоб обміняти старі навушники на нові.

Скидання навушників AirPods

 1. Покладіть навушники AirPods у зарядний чохол і закрийте кришку.
 2. Зачекайте принаймні 15 секунд.
 3. Відкрийте кришку зарядного чохла.
 4. Перейдіть до програми "Налаштування" вашого iPhone або iPad.
 5. Знайдіть AirPods у списку підключених пристроїв.
 6. Натисніть кнопку "Більше інформації" поруч з AirPods.
 7. Виберіть "Забути цей пристрій".
 8. Підтвердіть дію, натиснувши "Забути пристрій" ще раз.
 9. Закрийте кришку зарядного чохла AirPods і зачекайте 30 секунд.
 10. Відкрийте кришку зарядного чохла, і ваші AirPods автоматично під'єднаються до вашого iPhone чи iPad.

Що робити, якщо один навушник AirPods не працює — 10 порад як це виправити

Скидання до заводських налаштувань навушників AirPods

 1. Покладіть AirPods у зарядний чохол і закрийте кришку.
 2. Зачекайте принаймні 15 секунд.
 3. Відкрийте кришку зарядного чохла.
 4. Знайдіть кнопку налаштування на задній панелі зарядного чохла AirPods.
 5. Натисніть і утримуйте кнопку налаштування приблизно 15 секунд, доки індикатор стану не почне блимати жовтим, а потім білим.
 6. Закрийте кришку зарядного чохла і зачекайте 30 секунд.
 7. Відкрийте кришку зарядного чохла, і ваші AirPods буде скинуто до заводських налаштувань.
 8. Вам потрібно буде знову підключити AirPods до вашого iPhone або iPad, дотримуючись інструкцій на екрані.

Що робити, якщо один навушник AirPods не працює — 10 порад як це виправити

Коли час звернутися до сервісного центру чи купувати нові навушники

Коли один з AirPods перестає працювати, йому не завжди може допомогти стандартна процедура скидання налаштувань чи перезавантаження. Сервісний центр iLab може надати вам детальну консультацію, проте навіть майстри іноді не можуть врятувати вмираючий навушник. Особливо, коли він був сильно пошкоджений чи контактував з водою.

Зверніть увагу, що навушники не рекомендують лагодити, оскільки після ремонту ви можете отримати їх не у зовсім товарному вигляді. Ще скидання чи чистка — так, а ось апаратне лагодження одного навушника непрактичне.

Що робити, якщо один навушник AirPods не працює — 10 порад як це виправити

"Навушники AirPods погано піддаються ремонту. З втручанням всередину, може плавитися корпус, після ремонту вони не виглядають як нові і користуватися ними може бути неприємно. Ремонт є можливим, але це робити не бажано. Якщо не працює один навушник, це зазвичай можна спробувати виправити ресетом. Якщо це не допомагає, краще купити заміну навушника. Це найкращий варіант", — коментує спеціаліст сервісного центру iLab, Коваленко Павло, зі стажем ремонту техніки Apple понад 7 років.

Тому якщо ви помітили проблеми з навушником і вам не допомогли способи, описані вище, краще задуматися про покупку заміни для одного з навушників, аби не купувати нові цілком. Це виходить дешевше: коли ви купуєте оригінальну заміну одному навушнику та використовуєте його зі своїми старими робочими навушниками.

Така опція є в iLounge, достатньо просто звернутися до магазину і зробити замовлення на правий, або лівий навушник для потрібної вам моделі.

iLounge в Telegram