Де ми?
Маєш iPhone? Тоді лови!

Підпишись, щоб отримати ТОП-7 фішок iPhone, які покращать твоє здоров'я.


Знижка тут!
×
iLounge | Статті | 💙 Порівняння | Порівняння та огляд навушників Nothing Ear (2) із Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2: які краще?
Статті та огляди
13611
Софія Старк

· 23 Березня 2023

Порівняння та огляд навушників Nothing Ear (2) із Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2: які краще?

Порівняли Nothing Ear (2) з Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2. Які навушники будуть у ТОПі в 2023 році?



Порівняння та огляд навушників Nothing Ear (2) із Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2: які краще?


iLounge в Telegram

В останні роки ринок бездротових навушників стає все більш конкурентним, багато виробників пропонують широкий спектр функцій та дизайну, щоб залучити споживачів. Одна з останніх новинок на ринку Nothing Ear (2), наступник популярних навушників Nothing Ear (1).

Порівняння характеристик Nothing Ear (2) з Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2

Якщо оригінальні навушники Ear (1) завоювали лояльну аудиторію завдяки унікальному прозорому дизайну та доступній ціні, то Ear (2) обіцяють ще більше функцій та покращену якість звуку. У цій статті ми порівняємо Ear (2) з їх попередником, Ear (1), а також з одними з найпопулярніших бездротових навушників на ринку, AirPods Pro 2, щоб дізнатися, які навушники виявляться кращими.

Ми розглянемо такі фактори, як дизайн, якість звуку, час автономної роботи та багато іншого, щоб допомогти вирішити, які навушники найкраще підходять для вас.

Порівняння характеристик Nothing Ear (2) з Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2

Характеристика Nothing Ear (2) Nothing Ear (1) AirPods Pro 2
Звучання До 40 дБ
5000 Гц
Драйвер 11,6 мм
24-бітове аудіо з LHDC 5.0
До 40 дБ
5000 Гц
Драйвер 11,6 мм
Немає даних
Bluetooth BT 5.3
Підтримка кодеків: AAC, SBC, LHDC
5.2
Підтримка кодеків: AAC, SBC, LHDC
5.3
SBC, AAC
ANC та режим прозорості Так Так Так
Акумулятор до 36 годин без ANC*
до 22,5 години з ANC*
до 6,3 години без ANC
до 5 годин з ANC
до 34 годин без ANC*
до 22,5 години з ANC*
до 5 годин без ANC
до 4 години з ANC
до 30 годин без ANC*
до 24 годин з ANC*
до 6 годин**
до 4,5 години з ANC
Час зарядки, порт 10 хвилин для 1,8 годин, порт USB-C, бездротова зарядка 10 хвилин для 1,2 години, порт USB-C, бездротова зарядка 5 хвилин для 1 години розмови, Lightning, Qi, MagSafe
Вологозахист IPX4, IP54 та IP55 IPX4 IPX4
інше Персоналізоване ANC
Виявлення у вусі
Прозорий дизайн
Clear Voice
Управління жестами
Знайти навушники
Hi-Res
ANC
Виявлення у вусі
Прозорий дизайн
Clear Voice
Управління жестами
Знайти навушники
Оптимізована ANC
Виявлення у вусі
Просторове аудіо
Управління жестами
Hi Siri
Знайти навушники
Динамік у кейсі
Ціна $149 $100-120 $249

*при використанні кейсу

**з увімкненим режимом відстеження голови

Порівняння дизайнів Nothing Ear (2) з Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2

Порівняння дизайнів Nothing Ear (2) з Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2
Nothing Ear (2) зліва, Nothing Ear (1) праворуч. Джерело: The Verge

Якщо ви є шанувальником мінімалістичного прозорого дизайну, вам сподобаються навушники Nothing Ear (2). Зовні вони дуже схожі на Ear (1), але компанія Nothing удосконалила та підкоригувала корпус Ear (2), зробивши краї більш квадратними. Якщо ви хочете виділитися з натовпу користувачів AirPods Pro 2, ці навушники є ідеальною альтернативою. Поєднання прозорого пластику, білого корпусу та чорних внутрішніх компонентів, безперечно, круте.

Порівняння та огляд навушників Nothing Ear (2) з Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2: які краще?

Пальцеподібне увігнуте заглиблення на верхній частині корпусу поменшало, а нижня частина стала більш рельєфною для додаткового захисту від подряпин. Мені все ще не подобається форма чохла, тому що, якщо порівнювати з AirPods Pro 2, вона незручна. Набагато приємніше помістити в кишеню невеликий чохол навушників Apple, ніж квадратну брилу від Nothing.

Коли дивитеся на захист від вологи та пилу, може виникнути плутанина. Але насправді, Ear (1) ідентичні з Nothing Ear (2) клас захисту від води і пилу — IP54. Той самий показник і в Apple. Хоча зараз новинка випускається лише у білому кольорі, Nothing може пізніше представити чорні Ear (2).

Порівняння характеристик Nothing Ear (2) з Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2
Джерело: The Verge

У комплект поставки Ear (2) входять три набори вкладишів і тест на посадку в додатку Nothing X. Однак, у нас вже були нюанси з припасуванням цих навушників першого покоління. З іншого боку, AirPods Pro 2 пропонують більш точне припасування і приємніші вкладиші тактильно. Проте, це на колір та смак.

Акумулятор та зарядка

Джерело: digitaltrends

Загальний час автономної роботи Ear (2) складає 36 годин з чохлом або 6,3 години на зарядці, з вимкненим ANC. Однак при включенні ANC загальний час автономної роботи становить 22,5 години або 4 години на одній зарядці від навушників. Корпус можна заряджати за допомогою провідної або бездротової зарядки, і він оснащений системою швидкого заряджання, яка може забезпечити 8 годин загального використання всього за 10 хвилин провідної зарядки.

Режими придушення шуму та прозорості
Джерело: digitaltrends

Тим не менш, час автономної роботи Ear (2) не такий добрий, як у інших навушників, таких як Jabra Elite 7 Pro та Apple AirPods Pro 2, хоча в тестах (закордонних ЗМІ) вони, схоже, показали себе трохи краще, ніж офіційні показники Nothing: близько трьох годин активного використання з ANC або в режимі прозорості розряджають акумулятор на 50%, на одній зарядці.

Режими шумопоглинання та прозорості

Я не сильний аудіофіл, але розумію, що дуже важливо правильно перевірити та відкалібрувати функцію ANC на будь-яких навушниках. Коли я вперше пробувала Nothing Ear (1), було трохи дивного відчуття, наче незбалансований звук між двома вухами. Сподіваємося, що в нових навушниках компанія пофіксувала це за допомогою персоналізації шумодава.

Звук у Nothing Ear (2) з Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2

Як зазначають західні ЗМІ, яким вже вдалося отримати Ear (2), ANC у навушниках ефективно блокує гучні звуки, такі як шум транспорту, але його не вистачає, щоб повністю ізолювати вас зовнішнього світу. У порівнянні з AirPods Pro 2, тиск менший, але все одно чутно більше оточуючих звуків та розмов.

Звук у Nothing Ear (2) з Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2

А ось режим прозорості досить дивний. Активується довгим натисканням або у застосунку, звукове підтвердження звучить так, ніби хтось зітхає у вас у вусі, що трохи дивно. Хоча він не такий відкритий і ніжний, як режим прозорості AirPods Pro, все ж таки режим прозорості ефективно пропускає зовнішні звуки. Експерти радять трохи витягнути навушники з вух, щоб покращити звучання.

Звук у Nothing Ear (2) з Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2

На цей раз компанія Nothing вирішила налаштувати звук навушників самотужки, відмовившись від співпраці з Teenage Engineering, як було у попередній моделі Ear (1). Навушники Ear (2) використовують 11,6-міліметрові двокамерні динаміки, що загалом забезпечує гарне звучання, але з деякими застереженнями.

Звук у Nothing Ear (2) з Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2

Звуковий профіль Ear (2) не відрізняється кардинально від профілю Ear (1), доки ви не запустите тест Sound Profile. Після цього якість звучання Ear 2 значно покращується. Баси не настільки контрольовані, як хотілося б на високій гучності, хоча вони не такі каламутні, як у Galaxy Buds 2 Pro. І навпаки, звучання Ear 2 не таке яскраве та ніжне, як в AirPods Pro 2.

При використанні режиму еквалайзера More Bass баси дійсно посилюються, але це також наголошує на схильності Ear (2) до спотворень. У деяких треках відгук басів скоріше кашоподібний, ніж напористий, але налаштування профілю звуку з "Рекомендованого" на "М'якіший" допомагає зробити баси в таких треках, як "Insomnia" групи Faithless, більш керованими. Тим не менш, на вищій гучності і в напружених композиціях Ear 2 можуть звучати плутано і різко.

Звук у Nothing Ear (2) з Nothing Ear (1) та AirPods Pro 2

Щоб отримати максимальну віддачу від цих навушників, вам потрібно пограти з налаштуваннями, відрегулювати ANC на свій смак і переконатися, що навушники добре сидять.

Nothing Ear (2): додаток, елементи управління та персоналізація

Nothing Ear (2): додаток, елементи управління та персоналізація

Основний плюс навушників Ear (2) у тому, що вам не потрібно перейматися тим, який у вас смартфон. Є програма Nothing X і вона доступна як для Android, так і для iOS, тому всі фішки бездротових навушників доступні, на відміну від схожих варіантів Apple або Samsung.

За допомогою програми ви можете налаштувати шумозаглушення (ANC) так, щоб воно краще відповідало вашому слуху. Є також тест, що дозволяє налаштувати звуковий профіль й тест посадки навушників. Після проведення цих тестів можна вичавити максимум зі звуку.

Що стосується підключення, Ear (2) використовують Bluetooth 5.3 і можуть бути сполучені з двома пристроями одночасно. Ви можете переключати їх між iPhone, Mac, iPad, Nothing Phone як рідні. Крім того, навушники Ear (2) оснащені покращеними сенсорними доріжками на ніжках порівняно з сенсорними стрижнями Ear (1). Ці елементи управління набагато надійніші і навіть мають тактильний зворотний зв'язок при натисканні.

Висновок: Які навушники будуть у ТОПі у 2023 році?

Висновок: Які навушники будуть у ТОПі у 2023 році?

Nothing Ear (2), як і раніше, виділяються своїм унікальним дизайном. Хоча зовні вони не дуже відрізняються від своїх попередників, звучать, схоже, навушники по-іншому. Чи варто їх купувати, повівши на нижчу ціну? Від себе скажу, що варто, якщо у вас (до того ж) поки що обмежений бюджет.

Звичайно, швидше за все, кращих навушників для iPhone, ніж AirPods Pro 2, поки не буде. Але можна пожертвувати кількома фішками, якщо можете заощадити $100. Навіть якщо доставка коштуватиме $40, ви будете в плюсі. Тим більше, що зараз доставити товари зі США та Європи до України значно простіше.

Взагалі логічно, що найтоповіші навушники в 2023 році, та й взагалі це ті, які повністю влаштовують вас. Навіть якщо це AirPods 2 і вам зручно з ними, то чому ні? Але якщо ви вибираєте, які бездротові навушники купити зараз, розгляньте покупку Nothing Ear (2), якщо є можливість. Вони точно вас здивують.

iLounge в Telegram