Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Статті | 💙 Інструкції | Як знайти AirPods на iPhone в iOS 15
Статті та огляди
Софія Старк

Софія Старк · 8 Червня 2021

Як знайти AirPods на iPhone в iOS 15

Apple оновили пошук AirPods у Локаторі. Що змінилося і як тепер шукати навушники?Як знайти AirPods на iPhone в iOS 15


iLounge в Telegram

Вчора Apple показали оновлення iOS 15. У ньому додалися невеликі зміни для пошуку AirPods у Локаторі. Тепер ваші AirPods використовують мережу локатора та Bluetooth для того, щоб визначити місце розташування аксесуара у випадку його втрати.

Якщо ви згубили свої AirPods, буде досить зайти у додаток «Локатор» і натиснути на іконку навушників. Робити це потрібно з iPhone, який прив'язаний до навушників.

У Локаторі буде показано місце останнього розташування або вашого конекту з навушниками. Компанія Apple на презентації вказала на те, що відтворення звуку буде як для навушників у кейсі, так і коли вони знаходяться поза ним.

Як знайти AirPods в Локаторі iOS 15

Але все ж, якщо ви втратите AirPods без кейса, ймовірність знайти їх більша, адже є відтворення звуку окремо для лівого та правого навушника, та й звук сигналу голосніше. В Америці також доступний пошук AirPods Pro, який зав'язаний на підтримці чіпа U1, але у нас він не працює.

Як знайти AirPods в Локаторі iOS 15

Окрім того, навушники, якщо ви йдете кудись без них, можуть надіслати вам сповіщення про те, що забули аксесуар. Це щоб ви їх точно не втратили.

Як знайти AirPods в Локаторі iOS 15iLounge в TelegramАбо увійти під обліковим записом з соцмережі: