Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Статті | 💙 Цікаві статті | Як потрапити до рекомендацій TikTok: 6 порад
Статті та огляди
Софія Старк

Софія Старк · 23 Лютого 2022

Як потрапити до рекомендацій TikTok: 6 порад

TikTok стає все популярнішим. Розповідаємо, як потрапити до рекомендацій та набрати мільйон переглядів у ТікТок.Як потрапити до рекомендацій TikTok: 6 порад


iLounge в Telegram

Початківці-блогери прагнуть потрапити у ТікТок, щоб досягнути популярності та монетизувати своє хобі. Багато світових компаній, зокрема Apple, ведуть свої акаунти у цій соцмережі, щоб привернути до себе більше уваги громадськості та підтримати тренди.

Але набрати перегляди та потрапити до рекомендацій не так вже й просто. Нам, з нашим акаунтом iLounge, це вдалося, тому ми готові поділитися декількома секретами того, як потрапити до ТОП ТікТок.

Як набрати перегляди ТікТок безкоштовно

Головне правило — креативність. Ваше відео цілком може бути взагалі «ні про що», але воно може «залетіти», якщо просто покреативити.

1. Використовуйте трендову музику.

Як набрати перегляди ТікТок безкоштовно

Завжди слідкуйте за стрічкою рекомендацій та зберігайте собі трендові треки. Як зрозуміти, що трек варто зберегти? Дивіться кількість знятих з ним відео, а також кількість лайків/коментів. Чим їх більше — тим краще. Можна ще перейти на профіль автора відео, якщо у нього мало підписників, але відео під цей звук набрало багато переглядів і потрапило в рекомендації, значить трек варто зберегти.

2. Не робіть довгих відео

Попри те, що ТікТок просуває довгі відео, не всім цікаво дивитися півгодинний ролик. Намагайтеся максимально скоротити своє відео, наскільки це можливо. Якщо це якісь поради, то робіть не 5, а 3 в одному ролику. Решту викладіть у другій частині.

Важливо: зробіть своє відео «зацикленим» та нескінченним. Щоб воно починалося та закінчувалося «безшовно». Таким чином глядачі переглядатимуть його до кінця декілька разів.

3. Знімайте відео суміжної тематики

Як набрати перегляди ТікТок безкоштовно

Виберіть одну-дві рубрики та теми, не відходьте далеко від них, якщо це професійний блог. ТікТок любить розуміти, кому просувати ваше відео. Є припущення, що якщо викладати відео без теми, підписів та хештегів — більше ймовірності «залетіти». Це працює тільки з новими акаунтами, які не набрали перших 10-20К підписників. Далі вам доведеться визначитися із темою.

4. Стежте за аудиторією

Як набрати перегляди ТікТок безкоштовно

Заповніть інформацію про себе у профілі, переглядайте відео тих, хто потрапляє у ваші рекомендації, та орієнтуйтеся на користувачів, які вже набрали багато переглядів та потрапили до ТОПу. Перезнімайте ці тренди під ту ж музику, додавайте щось своє — це і є пряма дорога до популярності у ТікТок.

5. Мотивуйте коментувати та лайкати

Чому відео не потрапляє у рекомендації ТікТок

Чим більше лайків та коментів, тим більша ймовірність, що ваше відео потрапить у ТОП. Змотивуйте ваших глядачів написати свій улюблений фільм у коментарях, якщо ваше відео про це, поставити улюблений смайлик чи просто лайк. Можете навіть самі розпочати обговорення у коментарях.

6. Виявляйте активність на інших відео

Виберіть ТОП-5 блогерів із вашої ніші та підпишіться на них. Виявляйте активність під їх відео. Відповідайте на коментарі, щоб привернути увагу їх підписників. Таким чином вони можуть зайти до вас на профіль та підписатися, якщо побачать цікавий контент.

Як потрапити до рекомендацій

Як набрати перегляди ТікТок безкоштовно

Дотримуйтесь всіх наведених вище способів.

Крім того:

 1. Не порушуйте Політику ТікТок (не публікуйте відео, які можуть образити, відео з насильством та іншими забороненими темами);
 2. Користуйтеся редактором ТікТок (можна мінімально);
 3. Зробіть стиль, що запам'ятовується (виберіть відтінки, у яких знімаєте, виберіть одяг, і +/- дотримуйтесь його);
 4. Беріть участь у челенджах;
 5. Уважно вивчайте свою статистику (чи переглядали користувачі відео, чи поділилися ним).

Чому відео не потрапляє у рекомендації ТікТок

Чому відео не потрапляє у рекомендації ТікТок

 • Ви постите нерегулярно: потрібно хоча б 1 відео на два дні;
 • Відео перебуває на перевірці: у вас уже були конфлікти з Політикою ТікТока і тепер програма не довіряє вам, тому перевіряє відео;
 • Ваше відео ніхто не лайкнув: попросіть друзів, зробіть перезалив з іншим треком;
 • Ви видаляли відео: краще приховайте відео, які вам не подобаються, у налаштуваннях;
 • Відео не відповідає вашій тематиці: тестуйте нове з обережністю;
 • Використовували свій звук, замість трендового: тут вгадати складно, деякі «користувацькі» звуки залітають, а деякі навпаки, гальмують просування відео.

Як перевірити, чи потрапило відео у рекомендації ТікТок

 1. Відкрийте статистику відео та перегляньте, звідки йде більший трафік переглядів;
 2. Якщо це розділ «Рекомендації» — вітаємо, ви у топі!

Висновок

Як перевірити, чи потрапило відео у рекомендації ТікТок

ТікТок — це система, у якій потрібно йти на хитрощі. Для просування у мене є два облікові записи, з яких створюється перший «буст» з лайків і коментарів, щоб нове відео швидше почало залітати у рекомендації. Крім того, я часто використовую накладання різних звуків: той, що мені потрібен, додаю у сторонньому редакторі, а трендовий приглушаю і використовую як фоновий.

Тут не вгадаєш, яка ваша фішка зайде, а яка не сподобається глядачам, тому потрібно пробувати та вчитися на своїх помилках.

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: