🤑 б/у iPhone в наявності Дивитися ціни

×
iLounge | Статті | 💙 Інструкції | Що робити, якщо AirPods не заряджаються
Статті та огляди
Поліна Харченко

Поліна Харченко · 22 Вересня 2022

Що робити, якщо AirPods не заряджаються

AirPods перестали заряджатися – що робити і як виправити ситуацію?Що робити, якщо AirPods не заряджаються


iLounge в Telegram

AirPods – це зручні бездротові Bluetooth навушники Apple. Більшість людей звикли, що техніка від компанії Apple рідко глючить чи ламається. Але все ж таки, бувають і такі випадки, коли через певні обставини пристрої виходять з ладу. Далі розберемо, що робити, якщо AirPods перестали заряджатися?

1. Перевірте зарядний кабель та блок живлення

Что делать, если AirPods не заряжаются

Для початку, якщо ваші AirPods перестали заряджатися, перевірте кабель Lightning-USВ. Він повинен бути надійно з'єднаний з блоком живлення та футляром пристрою. Якщо все правильно підключено, перевірте, чи працює сам адаптер і, безпосередньо, кабель (відсутність поломок).

Щоб перевірити елементи живлення на справність (адаптер і шнур), спробуйте підключити їх до інших сумісних пристроїв.

2. Перевірте заряд кейсу

Что делать, если AirPods не заряжаются

Іноді проблема із зарядкою AirPods може бути досить банальною. Футляр від навушників може бути просто розряджений. Відповідно, від розрядженого футляра не зарядяться і навушники. Щоб це вирішити, підключіть футляр від AirPods до джерела електроенергії та зачекайте деякий час.

3. Скидання налаштувань

Что делать, если AirPods не заряжаются

Проблема із заряджанням AirPods може полягати в технічних налаштуваннях. Тоді для цього може знадобитися скидання налаштувань. Щоб виконати скидання, потрібно помістити навушники у футляр, закрити кришку і чекати 30 секунд.

Після цього, відкрити кейс, але не виймати навушники, а потім затиснути кнопку на задній панелі футляра протягом 15 секунд, доки індикатор не почне блимати жовтим. Потім потрібно знову провести підключення пристрою до iPhone або іншого гаджета.

4. Фізичне чищення пристрою

Что делать, если AirPods не заряжаются

AirPods можуть не заряджатися через неочищені контакти, особливо, якщо ви давно не чистили свій пристрій. Тому всі складові пристрою (кейс та навушники) потрібно протерти та видалити всі видимі забруднення. При видаленні бруду та пилу важливо не використовувати гострі та металеві предмети, щоб не пошкодити пристрій.

Для очищення кейсу краще використовувати м'яку тканину без ворсу, а для ґрат навушників можна використовувати маленьку м'яку щітку.

При чищенні пристрою, не забудьте про роз'єм Lightning і сам кабель. Роз'єм можна очистити за допомогою тонкого пензля або іншого м'якого предмета.

5. Зверніться до сервісного центру

Что делать, если AirPods не заряжаются

Якщо жоден із варіантів вище не допоміг вирішити проблему – варто звернутися до сервісного центру. Описавши проблему пристрою і передавши його майстрам, ви точно зможете дізнатися, чому AirPods не заряджаються.

Сподіваємось, ці поради допоможуть відновити роботу ваших AirPods, і ви продовжите із задоволенням користуватися пристроєм.