iLounge | Статті | 💙 Цікаві статті | Сервіс Apple TV+: передплата, серіали та досягнення
Статті та огляди
Софія Старк

Софія Старк · 3 Листопада 2021

Сервіс Apple TV+: передплата, серіали та досягнення

Нещодавно сервісу Apple TV+ виповнилося два роки. Поговоримо про злети, падіння та майбутнє.Сервіс Apple TV+: передплата, серіали та досягнення


iLounge в Telegram

У листопаді 2019 року вперше розпочав роботу сервіс Apple TV+. Вже минуло два роки і Apple помітно зросли у плані контенту, який доступний на сервісі. Загляньмо в минуле і подивимося, який шлях пройшли Apple і піднімемо завісу у майбутнє.

З минулого в теперішнє Apple TV+

Коли Apple TV+ тільки стартував, контент був обмежений. Мало хто з критиків вірив у те, що Apple вдасться створити щось, що відверто конкурує з Netflix або Amazon Prime Video. Але їм удалося.

Спочатку вийшов серіал «Містичний квест», потім «Для всього людства», «Ранкове шоу», «Тед Лассо», «Дікінсон» і нарешті одне з найдорожчих шоу про космос, яке (за словами критиків) цілком може конкурувати з «Грою престолів» — «Foundation».

З минулого в даний час Apple TV+

У Apple є гроші, багато грошей, і вони не соромляться демонструвати це, наймаючи найкращих зірок для нових шоу Apple TV+ і створюючи насправді якісну картинку, з якісним звуком (і підтримкою просторового аудіо з відстеженням голови).

Серйозно, за весь час перегляду, жодна з картин, що я бачила, не здалася «дешевою».

Apple серйозно підійшли до створення сервісу: на піку своєї популярності Біллі Ейліш знімається в документальному фільмі «Світ трохи розмитий», вони створюють мультфільм «Легенда про вовків», який відразу ж потрапляє в номінацію «Оскара», вони випускають серіал «Тед Лассо», головний герой якого отримує «Золотий глобус». Сервісу лише два роки!

З минулого в даний час Apple TV+

Все ще не ідеальний

Попри досягнення, сервіс досі не ідеальний. Кількість оригінальних шоу зростає, але до Netflix ще далеко. Залишається відкритим питання оригінальності сюжетів: вони найчастіше бувають нудними, швидко набридають і не викликають бажання чекати кожної серії. І тут не рятує навіть гарна картинка.

Взяти, наприклад, той же серіал «Підстава», ідею якого Apple відверто поцупили в HBO. Критики пророкують йому долю «Ігри престолів», і історія, де будується сюжет (за розповідями Айзека Азимова), дуже гідна. Картинка серіалу близька до ідеальної, костюми та ефекти також, але розвиток сюжету, а часом і гра акторів не найкращі.

Найкращі фільми та серіали Apple TV+

Цікаво, що у своїх серіалах та фільмах Apple не соромляться рекламувати інших виробників: дуже часто миготять Razer у «Містичному квесті». Чекаємо появи в нових епізодах MacBook Pro M1 Max, якщо тести показують, що на ньому запускаються популярні ігри.

Іноді здається, Apple TV+ не вистачає чіткого бачення. Apple намагаються догодити всім: у серіалах і фільмах представлені актори різної національності, завжди на порядку денному проблеми, будь-яка, навіть розважальна картина, так чи інакше торкається чогось морального і іноді здається, що тебе хочуть перевиховати. Я не маю нічого проти моралі у фільмах та серіалах, але Apple TV+ потрібно навчитися бути різноманітними: дивно бачити одні й ті самі посилання в комедії «Тед Лассо» та науковій фантастиці «Підстава».

Мається на увазі те, що якщо Netflix створює серіал «Тінь і кістка», він не створює його так, щоб його однаково могла дивитися ваша бабуся та 12-річна сестра. Якщо йде продакшн «Статевого виховання», то є чітке позиціювання, для кого знімається цей серіал насамперед. У Apple TV+ поки що цього немає. Таким чином Apple начебто і наголошує на велику аудиторію, але цим не може догодити всім.

Як останній сезон «Ігри престолів», лише у всіх серіалах одразу, якщо простими словами.

Передплата Apple TV+

Передплата Apple TV+

Підписатися на Apple TV+ можна за 4,99 долара на місяць: вам будуть доступні всі шоу Apple, але потрібно буде купувати окремі фільми. Також можна оформити Apple One за 9,95 долара на місяць (набір Apple Music, Apple Arcade, iCloud, AppleTV+), або сімейна підписка за 13,95 долара на місяць.

Що дивитися на Apple TV+

Для кожного знайдеться щось своє. Раніше ми вже робили невелику добірку, що можна побачити на Apple TV+.

  • Любителям наукової фантастики раджу «Підставу».

  • Щоб розбавити вечір, підійдуть «Не з першої спроби» та «Тед Лассо».

  • Для перегляду сім'єю, подивіться «Легенда про вовків».

  • Якщо цінуєте Кінга, можете переглянути «Історія Лізі».

Насправді вибір через два роки великий і зараз ми чекаємо: «Фінч», «Доктор мозок» і «Трагедію Макбета». Також добре вклалися: «Снупі», «Робот Даг», «Отіс» — непогані серіали для вашого чада.iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: