iLounge | Статті | Огляди | 💙 Додатки | 10 корисних віджетів для iOS 14 на iPhone
Статті та огляди
Софія Старк

Софія Старк · 3 Лютого 2021

10 корисних віджетів для iOS 14 на iPhone

В iOS 14 з'явилася можливість додавати віджети на головний екран iPhone / iPad. Вирішила зібрати підбірку цікавих і корисних рішень для вашого головного екрану, які помітно спростять роботу зі смартфоном / планшетом.10 корисних віджетів для iOS 14 на iPhone


iLounge в Telegram

Я дуже бережно ставлюся до главного екрану свого iPhone  порядок і перфекціонізм, підбір заставки по декілька годин і все таке — це точно про мене. Тому буду радити тільки те, що особисто тестила і чим користуюся. А ви можете ділитися своїми додатками і віджетами в коментарях.

1. Віджет додатку Fantastical

10 корисних віджетів для iOS 14

Відразу попереджаю, що це додаток платний, але його ціна здається цілком виправданою, оскільки у комплекті ви отримуєте зручний календар, який не дасть вам пропустити важливі дати, свята і так далі. З додатком Fantastical також йде набір мінімалістичних віджетів, які включають у себе можливість:

  • Швидко додати подію у календар
  • Подивитися погоду (на одному віджеті з календарем)
  • Розподілити завдання на день (віджет фактично виступає в ролі планера)

Завантажити додаток можна тут: AppStore.

2. План завдань TickTick

10 корисних віджетів для iOS 14

Для тих, кому не підійде попередній додаток, є його спрощена версія  TickTick. Це щось на зразок Wunderlist / Trello на мінімалках, що дозволяє сформувати список завдань і відзначати їх протягом дня. Якщо ви з тих, кому постійно потрібно нагадувати про якесь завдання  будете у захваті. Віджети цього додатку дуже стримані і будуть красиво виглядати на будь-якому екрані вашого   iPhone.

Завантажити додаток можна тут: AppStore.

3. Drafts  набирайте текст за допомогою голосу

10 корисних віджетів для iOS 14

Для мене цей додаток  особисте відкриття, адже в ньому підтримується російська та українська мова. Тому, якщо вам потрібно швидко перевести мову у текст  завантажуйте і радійте життю. Особливо добре якщо ви журналіст чи письменник, ну або просто користувач якому не подобається спілкування голосовими повідомлення, а багато інформації в одне повідомлення укласти потрібно. Лінь-матінка двигун прогресу  ловіть додаток з віджетами для швидкого виклику функції перекладу голосу в текст, який ще й виглядає просто бомбічно на робочому екрані.

Завантажити додаток можна тут: AppStore.

4. Pocket  читайте статті у потягу

10 корисних віджетів для iOS 14

Любите читати статті коли їдете у потягу або слухати їх у формі подкастів? В Pocket це можливо. Ми і раніше писали про цей додатк, але зараз у ньому з'явився віджет, який не дасть втратити збережені статті і забути про них.

Завантажити додаток можна тут: AppStore.

5. PDF Expert  для простої роботи з PDF

10 корисних віджетів для iOS 14

Якщо часто доводиться переглядати або редагувати PDF-файли, вам варто придивитися до додатку PDF Expert і віджетів, які він пропонує. Я використовую цей віджет для читання лекцій / книг і швидкого доступу до них. Наприклад, зараз читаю «Рисовий штурм» Майкла Мікалко і щоб постійно не заходити в додаток «Файли», шукати файл завантаженої книги  просто натискаю на іконку розташовану на віджеті. До речі, додаток крутий ще і тим, що можна швидко виділяти фрази і цитати, видаляти сторінки і фактично редагувати PDF-файл.

Завантажити додаток можна тут: AppStore.

6. Асистент погоди ClimaCell

10 корисних віджетів для iOS 14

Не влаштовує вбудований додаток Apple Погода  не біда, заміна виявлена. Та ще й яка! Плюс цього додатку в тому, що він більш точно визначає місце розташування, показує які опади будуть протягом дня, вологість, температуру вітру і багато іншого. Ще одне  в цьому ж додатку можна прочитати статті про погодні зміни. Мені подобається, що тут чорні віджети які добре вливаються в загальну картинку того, що є у мене на робочому екрані, адже віджети Apple змінюють колір залежно від часу і це хоч це прикольно, але не завжди потрібно.

Завантажити додаток можна тут: AppStore.

7. Електронний підпис документів SignEasy

10 корисних віджетів для iOS 14

Якщо потрібно швидко підписати документ  не обійтися без аркуша паперу, принтера, ручки, сканера ... Та забийте, я жартую, адже все це вже давно в минулому. Підписати електронний документ можна за кілька секунд використовуючи віджет SignEasy. Просто додаєте його собі на робочий екран і користуєтеся. Крута фішка програми  можна відразу в ній відсканувати документ, який потрібно підписати, також організувати спільний підпис з друзями поштою і відразу ж у додатку додати тих, хто отримає копії підписаного вами документа.

Нещодавно потрібно було здати в університет документи з підписами керівників проекту і в цей раз всі проблеми вирішилися за п'ять хвилин за допомогою цього додатку. Дуже круто для громадських ініціатив, зборів підписів і так далі.

Завантажити додаток можна тут: AppStore.

8. Gmail  швидка перевірка і відправлення листів

10 корисних віджетів для iOS 14

Додаток Gmail відомий усім, хто користується аккаунтом Google та електронною поштою. Але мало хто знає, що є спосіб не заходити постійно у додаток, щоб перевірити свою пошту або написати електронного листа. Просто додайте віджет від Gmail і створення електронних листів буде набагато простіше!

Завантажити додаток можна тут: AppStore.

9. Відстеження активності  HealthView

10 корисних віджетів для iOS 14

Ця програма, звичайно, більше користі принесе якщо ви використовуєте Apple Watch, адже саме зі смарт-годинника додаток бере основну інформацію і дозволяє вам переглядати її просто на екрані iPhone. Цей додаток порадили користувачі Apple Watch, які мають підписку на нього (якщо підписатися, можна отримати доступ до всіх «плюшок», включаючи вивід на головний екран даних про сон), а от без підписки працює додаток так-собі. Тому дивіться на свій розсуд.

Мені того, що дає безкоштовна версія вистачає з головою (мабуть, не така вже я й спортивна людина).

Завантажити додаток можна тут: AppStore.

10. Pillow  стежимо за сном

10 корисних віджетів для iOS 14

Радила це додаток у добірці додатків для відстеження сну на Apple Watch, а тепер виявилося що Pillow зробили свій віджет. На жаль користуватися ним почала тільки зараз тому не можу сказати чи все добре відображається у віджеті, але ось у друзів працює стабільно  є 2 віджети на вибір (маленький і середній). В інформацію входить час сну, а також дані (у відсотках) про те, наскільки ви готові до роботи.

Завантажити додаток можна тут: AppStore.

Крім цих віджетів також не забувайте, що iOS має багато вже вбудованих, але не менш корисних віджетів:

  1. Кількість батареї  користуюся ним завжди. Маленького віджету вистачає для того, щоб показувати рівень заряду навушників, телефону і зарядного чохла. Дуже зручно.
  2. Фото  протягом дня пропонує вам слайд-шоу з фото у вашій галереї.
  3. Додаток Годинник має дуже гарний віджет на який можна залипнути  це віджет з 4 годинниками, стрілки якого рухаються у реальному часі. На головному екрані виглядає дуже красиво.
  4. Віджет Екранного часу дозволяє стежити за активність вашого смартфона протягом дня.

А якими віджетами iOS 14 користуєтеся ви?iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official