Знижка тут!
×
Головна > Чохли > Чохли для iPhone > 💛💙 Чохли для iPhone 15 Pro > Case Mate > Протиударний чохол Case Mate Ultra...
Поділитися
Case Mate

Протиударний чохол Case Mate Ultra Tough D3O MagSafe для iPhone 15 Pro

Код: 107129 | SKU: 840171729047
1 790
Ми повідомимо
Вам про наявність
Запитів: 60
Повідомити, коли "Протиударний чохол Case Mate Ultra Tough D3O MagSafe для iPhone 15 Pro" з'явиться в наявності

немає на складі
🔥 Схожий товар в наявності

Опис

Неперевершений захист та елегантність

Ваш смартфон заслуговує на найкращий захист, який не підведе у критичний момент. Цей чохол, створений з використанням перероблених матеріалів, є втіленням довершеності та стилю, ідеально підходячи для будь-якої ситуації.

Чохол Case Mate Ultra Tough D3O для iPhone 15 Pro

Технологія D3O для максимального захисту

Інноваційний полімер D3O забезпечує високу еластичність у повсякденному використанні, але в момент удару перетворюється на міцний щит, який надійно захищає ваш пристрій.

Технологія D3O в чохлі Case Mate Ultra Tough

Сумісність з MagSafe

Вбудований магнітний кільцевий елемент підсилює функціональність MagSafe, забезпечуючи ідеальне прилягання до зарядних пристроїв та аксесуарів MagSafe, що робить використання вашого iPhone ще зручнішим.

Магнітне кільце для MagSafe в чохлі Case Mate Ultra Tough

Захист без компромісів

Завдяки цьому чохлу ваш смартфон буде захищений від падінь з висоти понад 4 метри. Прецизійні вирізи та покриття забезпечують легкий доступ до всіх кнопок і портів, не обмежуючи функціональність вашого пристрою.

Чохол Case Mate Ultra Tough забезпечує доступ до всіх функцій

Технічні характеристики

    • Тип: Задня панель
    • Призначення: Повсякденне використання
    • Матеріал: Гібридний (комбінований)
    • Основний колір: Прозорий
    • Сумісність з MagSafe: Так
    • Сумісність: Apple iPhone 15 Pro
    • Серія продукту: Case-Mate Ultra Tough Plus D3O MagSafe
    • Бренд пристрою: Apple
    • Гарантія: 12 місяців

Характеристики

Ціна 1 790 грн
Сумісність iPhone iPhone 15 Pro
Колір Прозорий
Матеріал TPU, Полікарбонат
Тип MagSafe аксесуар, Накладки, Протиударні
Особливості Доступ до всіх функцій, Заист від падіння з висоти 4 метрів, Стильний дизайн
Код виробника (MPN) 840171729047
Штрих-код 4827080805310

Відгуки покупців

5.0

1 оцінка
Написати відгук
    Ваш відгук буде першим!
Відгуки про iLounge

Загальний AI відгук
На основі 875 Google відгуків
Позитивний досвід
Приємні емоції
Хороші враження
РТЛ
РТЛ
1 місяць тому
придбала 2 чохли, якість хороша та привітний персонал.
Love Oliinyk
Love Oliinyk
1 місяць тому
швидка та якісна доставка. товаром задоволена
Dina Yakovenko
Dina Yakovenko
1 місяць тому
Все сподобалось швидкість якість величезне дякую :)
Валерий Бабич
Валерий Бабич
1 місяць тому
Все хорошо
Max Palamarchuk
Max Palamarchuk
2 місяці тому
Everything was super
Коля Ефименко
Коля Ефименко
2 місяці тому
ЛУЧШИЙ МАГАЗИН!
Sergio Komo
Sergio Komo
2 місяці тому
Все великолепно . Получил обещанную скидку . Товар оригинальный .
Все добре
Vyacheslav
Vyacheslav
3 місяці тому
Купував на акції чохол Spigen для iPad Air 3, ціна і сервіс супер, користуюсь досі
Elmira Ponomarova
Elmira Ponomarova
3 місяці тому
Купувала чохольчик на айпад прошку. Довго вибирала) Вже 4 місяці разом, я прям якістю дуже задоволена, а з урахуванням знижки, було доступніше ніж в інших магазинах)
Костя
Костя
3 місяці тому
Купляю вже не вперше у цих ребятух і мені все подобається якісні чохли, зарядки, кабеля, захисні стекляшки. Завжди є скидки чи акційні пропозиції. Жодних проблем не виникало, ані з браком і обміном, ані з оплатою і доставкою. Обслуговування якісне і вчасне щиро дякую бажаю успіху і процвітання!
oleksiy radynski
oleksiy radynski
3 місяці тому
чудовий сервіс, все швидко та професійно
Iryna.Romanova
Iryna.Romanova
3 місяці тому
ДЯКУЮ ВЕЛИКЕ МАГАЗИНУ ТА МЕНЕДЖЕРУ!!! Все якісно та швидко!! ЯК ЗАВЖДИ!! РЕКОМЕНДУЮ!!!
J. Lav.
J. Lav.
3 місяці тому
Щиро дякую за допомогу в обранні товару та швидку доставку. Як завжди неперевершені.
Anhelina Petrenko
Anhelina Petrenko
3 місяці тому
Хлопці пійшли на зустріч, допомогли з замовленням. Дякую!


Чохли для iPhone 15 Pro в інших містах України

Бонусна програма

100 витрачених гривень = 2 бонусних грн


Як це працює?

1Увійдіть в особистий кабінет
Ви можете накопичувати бонусні гривні і стежити за бонус-рахунком в особистому кабінеті.

2Отримуйте бонуси за кожне замовлення
На початку ми нараховуємо 2% від суми покупок на ваш бонус-рахунок з кожного замовлення. Роблячи більше замовлень, ви почнете повертати до 7%, за допомогою системи рівнів!

3Розплачуйтеся бонусами
Сплачено до 50% ваших покупок в кошику бонусні гривні.


Зареєструватися →Увійти →
Детальніше про бонусну програму→