Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Zens випустила нові MagSafe-акумулятори для iPhone 12
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 15 Червня 2021

Zens випустила нові MagSafe-акумулятори для iPhone 12

Компанія Zens випустила нову лінійку зовнішніх MagSafe-акумуляторів. Одна з новинок може заряджати відразу два пристрої. Причому робити це без проводів.Zens випустила нові MagSafe-акумулятори для iPhone 12


iLounge в Telegram

Голландська компанія Zens випустила чотири нових MagSafe-акумулятори для iPhone. Новинки відрізняються один від одного додатковими опціями, а також місткістю батарей.

Zens ZEPP01M є базовою моделлю. По суті, аксесуар являє собою звичайний MagSafe-акумулятор місткістю 4000 мАг. Цього буде достатньо для однієї повної зарядки iPhone 12. Після цього Zens ZEPP01M можна буде зарядити за допомогою USB-C кабелю.

Znes випустила нову лінійку зовнішніх MagSafe-акумуляторів

Відмінною особливістю моделі Zens ZEPP02M є можливість бездротової зарядки вбудованих батарей, місткість яких складає 4000 мАг. Для поповнення запасу енергії користувачам не обов'язково підключати аксесуар до розетки через шнур USB-C. Досить просто покласти ZEPP02M на будь-яку бездротову зарядку стандарту Qi.

Zens ZEPP03M — найцікавіша новинка від Zens. Цей акумулятор також має місткість в 4000 мАг. Однак на відміну від двох попередніх моделей ZEPP03M може заряджати відразу два пристрої. Причому робити бездротовим способом.

Znes випустила нову лінійку зовнішніх MagSafe-акумуляторів

ZEPP04M — «найбільший» акумулятор у новій лінійці. Його місткість становить 10 000 мАг. В іншому він схожий на базову модель.

Варто відзначити, що всі нові акумулятори, крім Zens ZEPP01M, також мають підставку, яка дозволяє розмістити iPhone в горизонтальному або вертикальному положенні.

Джерело: Zens


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: