Де ми?

Знижка 20% на чохол для iPhone/iPad/MacBook

Ексклюзивно для читачів iLounge Journal.

Скопіюйте цей промо-код:

CASE20
Перейти в каталог
Знижка тут!
×
iLounge | Новини | Якою буде iPadOS 17 — показав дизайнер на новому концепті
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 16 Березня 2023

Якою буде iPadOS 17 — показав дизайнер на новому концепті

Ви також чекаєте на iPadOS 17? Ось якою вона може бути!Якою буде iPadOS 17 — показав дизайнер на новому концепті


iLounge в Telegram

Звичайно, всі ми очікуємо на вихід iPadOS 17, не менш ніж оновлення iOS 17 для підтримуваних iPhone. Хоча жодних офіційних заяв про те, якою буде iPadOS 17 не поступало, концепт-дизайн Паркера Ортолані вже встиг наробити шуму в інтернеті. Концепція Паркера Ортолані для iPadOS 17 зосереджена на простоті, зручності використання та підвищенні продуктивності.

Поліпшення Stage Manager

Який буде iPadOS 17 – показав дизайнер на новому концепті

Одна з найбільших скарг на Stage Manager полягає в тому, що він може заплутати користувачів, які не знайомі з цією функцією. Концепція Ортолані включає більш зручні для користувача функції, такі як "Стильні сцени", режими зосередження та інтерфейс типу Mission Control, який дозволяє користувачам керувати програмами одночасно.

Оновлений екран блокування

Який буде iPadOS 17 – показав дизайнер на новому концепті

Також концептмейкер показав новий екран блокування планшета. Він мріє про повернення функції "Сьогодні", можливості додавання віджетів на екран блокування iOS, а також налаштування екрана блокування за допомогою різних шрифтів, режимів зосередження та активних віджетів.

Який буде iPadOS 17 – показав дизайнер на новому концепті

Ортолані думає, що головний екран iPad наразі трохи регресує. Хоча нам дали трохи віджетів, формат сітки все ще неприємно обмежує користувача. Тому він пропонує можливість розміщувати застосунки та віджети як вам заманеться.

Нові функції Apple Pencil

Який буде iPadOS 17 – показав дизайнер на новому концепті

Не оминув дизайнер і нові функції Apple Pencil, які зроблять його ще кориснішим для художників та звичайних користувачів. Зокрема, він пропонує додати щось подібне до циферблату, який пропонуватиме швидкі команди до інструментів, коли Apple Pencil знаходиться над якимось елементом чи програмою. Ця функція дозволить швидше та ефективніше редагувати документи та керувати ними.

Хоча це лише концепти, вони дають нам уявлення про те, чого очікувати і на які поліпшення сподіватися в наступній прошивці для планшета. Як вам новий концепт iPadOS 17? Пишіть у коментарях!

Джерело: 9to5mac