Купуємо пікап для ССО ЗСУ разом КЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Microsoft випустить Xbox Series X у стилі Halo Infinite
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 26 Серпня 2021

Microsoft випустить Xbox Series X у стилі Halo Infinite

Компанія Microsoft розповіла про плани випустити спеціальну версію приставки Xbox Series X. Консоль буде виконана у стилі Halo Infinite.Microsoft випустить Xbox Series X у стилі Halo Infinite


iLounge в Telegram

У межах заходу Gamescom Opening Night Live представники компанії Microsoft оголосили про плани з випуску лімітованої версії Xbox Series X, яка буде оформлена у стилі Halo Infinite. Вихід консолі приурочений до 20-річчя ігрової серії Halo. Разом зі спеціальною версією приставки Microsoft анонсувала й унікальний Elite Series 2 Controller. Він створений у стилі легендарних обладунків Майстера Чифа.

Лімітована версія Xbox Series X відрізняється від стандартного «видання» своїм корпусом. Він прикрашений зірками та стилізованими металевими вставками. У такому ж стилі оформлений і комплектний контролер. Однак, крім зовнішніх змін, спеціальна версія Xbox Series X виділяється індивідуальними звуками вмикання та вимикання. Останні також виконані в стилі Halo.

Xbox Series X - Halo Infinite Limited Edition

На цей момент компанія Microsoft приймає попередні замовлення на спеціальну версію консолі. Офіційні продажі стартують 15 листопада. Коштує консоль 550 доларів. Це на 50 доларів більше ціни на звичайну Xbox Series X. Однак, у комплекті з Xbox Series X — Halo Infinite Limited Edition йде і копія гри Halo Infinite.

Що стосується контролера, то він поставляється в унікальному чохлі для транспортування і має зарядну док-станцію. У продажі Elite Series 2 Controller з'явиться 15 листопада і буде коштувати 200 доларів.

Джерело: xbox


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: