iLounge | Новини | Вийшла iOS 15.2 beta 1: що нового?
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 28 Жовтня 2021

Вийшла iOS 15.2 beta 1: що нового?

Вийшла перша бета iOS 15.2. У ній додано новий вид зведення сповіщень та доступ до звіту про конфіденційність.Вийшла iOS 15.2 beta 1: що нового?


iLounge в Telegram

Для iPhone вийшла перша бета iOS 15.2. Оновлення доступне для встановлення бета-тестерам. Коли вийде офіційна версія для всіх користувачів, поки невідомо. Також не рекомендується встановлювати бети на свої основні пристрої, оскільки вони можуть містити помилки та баги системи.

Що нового в iOS 15.2 beta 1:

  • Звіт про конфіденційність додатків;
  • Оновлений дизайн зведення сповіщень;
  • Оновлений екстрений виклик.

Ще на WWDC 2021 компанія Apple анонсувала, що з'явиться звіт про конфіденційність окремих програм. Ви зможете подивитися, які програми отримували доступ до камери, розташування, диктофону, в який проміжок часу.

Оновлений вид карток збору сповіщень дозволить швидше переглянути потрібну інформацію. Налаштувати зведення можна у розділі «Сповіщення».

Вийшли iOS 15.2 beta 1: Що нового?

Також було оновлено функцію екстреного виклику. Можна викликати екстрену службу, натиснувши п'ять разів або утримуючи бічну кнопку та кнопку гучності одночасно. Час зворотного відліку до дзвінка також збільшився із трьох секунд до восьми.

Джерело: iPhonehacks


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: