iLounge | Новини | Вийшли бети оновлень iOS 14.4 і macOS Big Sur 11.2 — що нового?
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 17 Грудня 2020

Вийшли бети оновлень iOS 14.4 і macOS Big Sur 11.2 — що нового?

Компанія Apple представила оновлення своїх операційних систем, таких як перші бети iOS 14.4, watchOS 7.3, tvOS 14.1 і macOS Big Sur 11.2 для розробників.Вийшли бети оновлень iOS 14.4 і macOS Big Sur 11.2 — що нового?


iLounge в Telegram

Компанія Apple представила оновлення своїх операційних систем, таких як перші бети iOS 14.4, watchOS 7.3, tvOS 14.1 і macOS Big Sur 11.2 для розробників.

Поки неясно, що нового з'явилося в оновленні macOS Big Sur 11.2, але судячи з того, що бети iOS 14.4 і watchOS 7.3 містять поліпшення системи, виправлення багів, а також поліпшення функції Handoff, що працює безпосередньо з HomePod mini, можна припустити що оновлення мінорне.

Найцікавіше оновлення укладено в беті iOS 14.4 для розробників  поліпшення Handoff передбачає те, що в міру того як ви набліжаетесь до HomePod mini, бажаючи включити улюблений трек на колонці, на вашому iPhone спрацьовує Taptic Engine. З наближенням iPhone до HomePod mini, зворотний зв'язок посилюється. Крім цього, у міру того як ви наближаєтеся до колонки на HomePod mini починає світитися дисплей. Чим ви ближче  тим він яскравіше.

З максимальним наближенням з'являється банер, який показує назву і розташування HomePod mini, а також гліф HomePod, мініатюрну обкладинку альбому, виконавця і назву треку. Натиснувши на банер можна управляти відтворенням.


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official