Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Вийшла iOS 14.5 beta 2: що нового в оновленні?
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 17 Лютого 2021

Вийшла iOS 14.5 beta 2: що нового в оновленні?

Компанія Apple представила оновлення iOS 14.5 beta 2 для розробників. Воно включає кілька цікавих функцій і нові Emoji — про всі нововведення читайте далі.Вийшла iOS 14.5 beta 2: що нового в оновленні?


iLounge в Telegram

Оновлення iOS 14.5 для всіх (за припущеннями інсайдерів) представлять вже в березні. Друга бета, яка вийшла вчора ввечері включає кілька оновлень таких, як нові смайли і невеликі зміни в інтерфейсі.

Понад 200 нових Emoji

Вийшла iOS 14.5 beta 2: що нового?

Одним з нововведень стало додавання нових смайликів. Компанія Apple оновила вигляд старого Emoji навушників, щоб він був більше схожий на AirPods Max, а також додала нові ліберальні смайлики.

Вийшла iOS 14.5 beta 2: що нового?

Оновлення Apple Music

Вийшла iOS 14.5 beta 2: що нового?

Додаток Apple Music також отримав невелике оновлення, яке включає в себе новий жест для швидкого додавання пісні в чергу «Зараз виконується». За допомогою свайпу можна додати пісню у список виконуваних, а також з'явилося меню з трьома крапками, яке дає доступ до управління бібліотекою пісень.

Нові функції програми «Команди»

Вийшла iOS 14.5 beta 2: що нового?

За допомогою Команд в iOS 14.5 beta 2 можна додати нові дії для створення скріншоту, а також швидкого перемикання орієнтації екрану. В Америці також за допомогою Команд можна налаштувати перемикання з 4G на 5G.

Виправлення зеленого екрану в iPhone 12

Вийшла iOS 14.5 beta 2: що нового?

Багато користувачів iPhone 12 та iPhone 12 Pro скаржилися на те, що їх пристрої в темній кімнаті випромінюють зелений колір. За словами розробників, ця проблема була усунена в другій бета-версії iOS 14.5 і iPadOS 14.5. Однак Apple не виключає можливість браку екрану, тому виправлення відбулося для невеликої групи користувачів.

Нове в меню оновлень

Вийшла iOS 14.5 beta 2: що нового?

Трохи змінилася вкладка оновлень в «Налаштуваннях». Тепер, якщо ваш iPhone оновлений до останньої версії, буде відображатися текст: «На вашому iPhone встановлені всі виправлення помилок і покращення безпеки».

Оновлення тактильного зв'язку для аксесуарів MagSafe

В оновленні iOS 14.5 beta 2 доступне оновлення тактильної віддачі при підключенні або відключенні аксесуарів MagSafe від iPhone 12.

Чутка про новий акумулятор MagSafe

Вийшла iOS 14.5 beta 2: що нового?

Інсайдери зуміли розкопати в коді iOS 14.5 beta 2 дані про те, що Apple може готуватися до виходу нового зовнішнього акумулятора з підтримкою MagSafe. Програмний код вказує на те, що новий аксесуар буде мати особливий вид зарядки і отримає функцію підтримки зарядки акумулятора до 90 % для того, щоб уникнути зносу батареї.

Вийшла iOS 14.5 beta 2: що нового?

Також Apple випустила iPadOS 14.5 beta 2, яка включає нову функцію конфіденційності для iPad Air 4 і iPad Pro 2018 року. При закритті фірмового чохла Smart Folio або будь-якого іншого сертифікованого чохла, вбудований мікрофон на iPad автоматично відключається.

Крім цих нових версій, були представлені і watchOS 7.4 Beta 2 з tvOS 14.5 Beta 2.


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: