Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | У макрокамері iPhone 13 Pro виявили серйозний недолік
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 22 Вересня 2021

У макрокамері iPhone 13 Pro виявили серйозний недолік

У перших оглядах блогери нахвалювали нові iPhone 13 Pro | 13 Pro Max, але все ж була помічена одна проблема з камерою. Apple пофіксили її в оновленнях.У макрокамері iPhone 13 Pro виявили серйозний недолік


iLounge в Telegram

Нові огляди iPhone 13 Pro Max вийшли 21 вересня. Більшість блогерів і ЗМІ добре відгукнулися про оновлення лінійки, виділяючи камеру і новий ProMotion дисплей, а також цікаві колірні рішення. Проте знайшовся один неприємний недолік в Pro-версіях, який відзначали буквально всі тестувальники.

Вся справа в новому макрорежимі. Коли хочеш зробити знімок в макро, iPhone 13 Pro переходить з основного об'єктива камери на надширококутний об'єктив. Утворюється якась «тряска», яка заважає сфокусувати об'єкт і зробити знімок.

Як повідомили в Apple, автоматичне перемикання потрібно для того, щоб допомогти користувачам зробити хороший знімок в макро. Але на практиці це не завжди потрібно, професіонали можуть хотіти зробити інший знімок, а система буде повертати налаштування на надширококутний об'єктив.

Apple визнали недолік, тому планують його незабаром виправити оновленням. Швидше за все, в Настройках з'явиться можливість відключити автоматичне перемикання на макро.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: