Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | ЗМІ: в iOS 15 змінять сповіщення та поліпшать конфіденційність
Новини
Вадим Лойко

Вадим Лойко · 5 Червня 2021

ЗМІ: в iOS 15 змінять сповіщення та поліпшать конфіденційність

У Bloomberg повідомили, що у нових iPadOS та iOS змінять інтерфейс повідомлень, а також поліпшать багатозадачність і конфіденційність.ЗМІ: в iOS 15 змінять сповіщення та поліпшать конфіденційність


iLounge в Telegram

Apple освіжить операційні системи для iPhone та iPad у плані інтерфейсу, функцій багатозадачності, а також правил конфіденційності.

Як повідомляє Bloomberg, в iPadOS 15 з'явиться можливість розміщення віджетів на всій площі домашнього екрана, як в iOS 14. А банер повідомлень та нової ОС стане адаптованішим під автоматичну відповідь, тобто з'явиться вибір режиму, наприклад «Сон», «За кермом», у залежності від якого панель повідомлень зможе поводитися по-різному і пропонувати найбільш вдалі на певний момент автовідповіді.

Невеликі зміни в інтерфейсі чекають також Apple Watch та Apple TV.

Тепер на панелі управління нових операційних систем з'явиться моніторинг використання особистої інформації користувача додатками.

iPadOS 15 додатково отримає новий функціонал у вигляді налаштувань домашнього екрана і поліпшення функцій багатозадачності. Таким чином користувачі нового iPad Pro M1 зможуть працювати за планшетом ще продуктивніше.

Джерело: 9to5mac


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: