Через велике навантаження відповідаємо на дзвінки із затримками. Вибачте 😔

×
iLounge | Новини | Витік MacBook Pro (2021): MagSafe, картрідер і ніякого Touch Bar
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 22 Квітня 2021

Витік MacBook Pro (2021): MagSafe, картрідер і ніякого Touch Bar

Хакери REvil злили у мережу креслення MacBook Pro (2021), отримані від постачальника Apple — Quanta.Витік MacBook Pro (2021): MagSafe, картрідер і ніякого Touch Bar


iLounge в Telegram

Хакерська група REvil отримала доступ до креслень та іншої документації постачальника Apple Quanta. Зараз вони вимагають викуп за дані та погрожують зливати у мережу конфіденційні дані про нові продукти компанії.

Нещодавно хакери злили у мережу креслення MacBook Pro (2021), які показують деталі майбутнього Mac. Наприклад, у ньому ми не спостерігаємо сенсорну панель TouchBar. При цьому можна розглянути наявність порту HDMI і USB-C, а на гранях присутні роз'єми під MagSafe та картрідер.

Витік креслень MacBook Pro (2021): без Touch Bar, MagSafe і картрідер

Раніше Bloomberg повідомили, що Apple може представити 14-дюймові та 16-дюймові моделі MacBook Pro на M1. Їх кодові назви, за словами видавництва, будуть відповідати «J314» та «J316». У представлених хакерами документах ці коди зустрічаються досить часто.

Витік креслень MacBook Pro (2021): без Touch Bar, MagSafe і картрідер

На жаль, у документах немає інформації про дизайн нових пристроїв, бо вони призначені для демонстрації технічних деталей Mac. Але видавництво 9to5mac зробило концепт, ґрунтуючись на витік креслень, що допомагає зрозуміти те, як можуть виглядати окремі деталі майбутнього Mac.

Джерело: 9to5mac


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: