Через велике навантаження відповідаємо на дзвінки із затримками. Вибачте 😔

×
iLounge | Новини | Вихід iPhone 13 скоро: Apple почала виробництво процесорів A15
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 26 Травня 2021

Вихід iPhone 13 скоро: Apple почала виробництво процесорів A15

Компанія TSMC приступила до виробництва чіпів Apple A15, які будуть використовуватися у нових поколіннях iPhone.Вихід iPhone 13 скоро: Apple почала виробництво процесорів A15


iLounge в Telegram

Згідно з інформацією від авторів тайванського видання DigiTimes, один з основних виробничих партнерів Apple — компанія TSMC - приступила до виробництва процесорів Apple A15. Нові чіпи повинні використовуватися в iPhone 13. З чуток анонс оновлених яблучних смартфонів відбудеться на початку осені цього року.

Повідомляється, що чіп Apple A15 Bionic буде вироблятися за вдосконаленим 5-нм техпроцесом. Завдяки цьому він зможе перевершити попередників за продуктивністю й енергоефективністю.

Якщо вірити чуткам, то Apple A15 Bionic стане поліпшеною та доопрацьованою версією Apple A14. Новий чіп повинен споживати на 15-20% менше енергії та виокремлюватися поліпшеним восьмиядерним графічним прискорювачем.

Однак, окрім продуктивнішого й енергоефективнішого процесора iPhone 13 повинні відрізнятися від попередників і низкою інших параметрів. Зокрема, камерою з просунутою системою стабілізації та зменшеним у розмірах вирізом у дисплеї. Окрім цього Apple може оснастити iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max 120-герцовими дисплеями.

Джерело: Macrumors


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: