Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Touch ID під дисплеєм отримає поліпшення на нових iPhone
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 16 Березня 2021

Touch ID під дисплеєм отримає поліпшення на нових iPhone

Компанія Apple опублікувала новий патент де описаний спосіб за допомогою якого нові iPhone з Touch ID зможуть краще зчитувати відбитки пальців, навіть якщо вони взаємодіяли з вологою.Touch ID під дисплеєм отримає поліпшення на нових iPhone


iLounge в Telegram

Компанія Apple опублікувала новий патент де описаний спосіб за допомогою якого нові iPhone з Touch ID зможуть краще зчитувати відбитки пальців, навіть якщо вони взаємодіяли з вологою. Патент описує систему, що розпізнає силу натискання на екран або кнопку Home і таким чином краще зчитує відбиток пальця.

Подекранний Touch ID на нових iPhone отримає поліпшення

З чуток, нові iPhone 12s | iPhone 13 можуть вийти з технологією Touch ID реалізованою під екраном пристрою. Про це раніше повідомляли такі перевірені джерела, як Bloomberg і Мін-Чі Куо.

Сьогодні стала доступною в мережі заявка на патент компанії Apple, яка описує спосіб, здатний протистояти зайвій вологості на екрані і помилкам зчитування відбитку пальців через це. Рішення складається з того, що Apple хоче реалізувати додаткове налаштування, яке буде зчитувати більш сильне і тривале натискання як тригер до повторного зчитування.

Таким чином, якщо раніше у власників iPhone з Touch ID виникала проблема при зчитуванні вологого відбитку пальця, при залученні цієї технології, помилка повинна пропасти. Цікаво, що патент наочно розглядає застосування цієї технології до Touch ID в кнопці Home, а й в інших варіантах. Тому подібне поліпшення може стосуватися не тільки майбутніх iPhone, але і iPad, якщо компанія Apple продовжить впровадження Touch ID в кнопку живлення. Як це було з iPad Air 4.

Джерело: Appleinsider


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: