Три дні знижок до -90%ЗА ПОКУПКАМИ

×
iLounge | Новини | Тест продуктивності MacBook Air 13" (M1, 2020) і Microsoft Surface Pro X
Новини
Богдан Єфімчук

Богдан Єфімчук · 16 Грудня 2020

Тест продуктивності MacBook Air 13" (M1, 2020) і Microsoft Surface Pro X

Видання PCWorld зробило тест продуктивності Windows-пристрою на ARM-процесорі Microsoft Surface Pro X і ноутбука MacBook Air 13" на чіпсеті Apple Silicon M1. Перший гаджет явно поступається макбуку.Тест продуктивності MacBook Air 13" (M1, 2020) і Microsoft Surface Pro X


iLounge в Telegram

Видання PCWorld зробило тест продуктивності Windows-пристрою на ARM-процесорі Microsoft Surface Pro X і ноутбука MacBook Air 13" на чіпсеті Apple Silicon M1. Перший гаджет явно поступається макбуку.

Microsoft недавно випустила бета-версію Windows, в якій є емуляція додатків х86 в 64-бітну архітектуру, але все ж продуктивність навіть не наближається до нових Mac з чіпом M1. У тесті Geekbench 5 Surface Pro X поступився новому MacBook Air на M1, а також поступився дешевому ноутбуку HP Pavilion з процесором Intel Core i5.

Тест производительности MacBook Air 13" (M1, 2020) и Microsoft Surface Pro X

Інший тест був проведений з HandBrake, програмним забезпеченням з відкритим вихідним кодом для перекодування відео. У той час як новий MacBook Air з чіпом M1 перетворив 12-хвилинне відео 4K в формат 1080p H.265 приблизно за 23 хвилини, Surface Pro X ARM потрібно 2 години, щоб виконати ту ж операцію.


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: