Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Tesla запускає продаж електрокарів в Угорщині та Румунії
Новини
Володимир Харламов

Володимир Харламов · 18 Травня 2021

Tesla запускає продаж електрокарів в Угорщині та Румунії

Компанія Tesla продовжує своє розширення у східно-центральній Європі, швидко наближаючись до України.Tesla запускає продаж електрокарів в Угорщині та Румунії


iLounge в Telegram

Компанія Tesla стрімко розширюється в Європі та робить свої машини доступними в Угорщині та Румунії. Швидке поширення електрокарів на ринку нових країн досить скрутне заняття, зважаючи на відсутність станцій підзарядки Supercharger і сервісних центрів. Але компанія робить усе, щоб якомога швидше запустити ринок своїх автомобілів всією Європою.

За словами генерального директора компанії, Ілона Маска, він сподівається незабаром відкрити точки продажів у Словаччині, Хорватії та решти Східної Європи, зробивши Ніколу Теслу ще більш впізнаваним, розмістивши його машини у країнах, де той жив.

За останній рік можна спостерігати великий приріст станцій підзарядки Supercharger на території країн Європи, у тому числі й в Угорщині з Румунією. Уже відкриті перші магазини у Будапешті та Бухаресті, де люди можуть познайомитися з машинами Tesla. Потенційні покупці вже можуть робити замовлення на автомобілі, але з огляду на практику компанії, вона не починає постачання, поки не буде відкритий хоча б один сервісний центр.

Tesla запускає продаж електрокарів в Угорщині і Румунії

Після цих країн у планах Tesla рухатися далі на схід і зайти на ринок України, де вже планується установка зарядних станцій у напрямку Києва.

Джерело: Electrek


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: