iLounge | Новини | Власники Tesla зможуть віддалено дивитися трансляцію з камер авто
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 28 Жовтня 2021

Власники Tesla зможуть віддалено дивитися трансляцію з камер авто

З оновленням 2021.36.8 компанія Tesla покращила функцію Sentry Mode, давши користувачам можливість віддалено дивитися трансляцію з камер свого авто.Власники Tesla зможуть віддалено дивитися трансляцію з камер авто


iLounge в Telegram

У 2019 році компанія Tesla додала до своїх автомобілів спеціальну функцію під назвою Sentry Mode. Після її активації авто починає записувати всі події, що відбуваються поряд із транспортним засобом. Запис ведеться на вісім зовнішніх камер, а зняте відео зберігається на вбудованому накопичувачі. Sentry Mode неодноразово допомагав власникам автомобілів Tesla. Наприклад, за допомогою цієї функції вони могли без проблем зрозуміти, хто пошкодив їхнє авто на стоянці.

Однак з виходом оновлень 2021.36.8 можливості Sentry Mode помітно зростають. Власники електрокарів зможуть будь-якої миті підключитися до камер свого авто та подивитися, що відбувається навколо. Щоправда, поки що нова опція доступна лише користувачам iOS-пристроїв. На Android вона з'явиться трохи згодом.

Крім перегляду трансляцій з камер, користувачі також зможуть використовувати динамік авто. Але для цього він має бути включений у налаштуваннях. Нова опція є частиною пакету Tesla Premium Connectivity, який коштує $ 9,99 на місяць. Крім цього, за підпискою користувачі можуть отримати доступ до різних потокових сервісів, візуалізацію трафіку в реальному часі, покращену навігацію тощо.

Джерело: Electrek


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: