Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Tesla більше не можна купити за біткоїни
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 13 Травня 2021

Tesla більше не можна купити за біткоїни

Ілон Маск вважає, що біткоїн завдає шкоди екології, тому компанія перестає приймати цю валюту для оплати покупки електромобілів.Tesla більше не можна купити за біткоїни


iLounge в Telegram

У кінці березня Tesla оголосила про запуск нового варіанту оплати під час покупки своїх електромобілів. Користувачі отримали можливість придбати автомобіль за біткоїни. На тлі цього курс криптовалюти виріс майже на 2 000 доларів. Але через півтора місяця компанія вирішила відмовитися від такої опції. Це викликало нові коливання курсу біткоїну.

Глава Tesla, Ілон Маск, у своєму Twitter пояснив рішення призупинити можливість покупки автомобілів за криптовалюту турботою про екологію. У компанії стурбовані щоразу більшим споживанням викопного палива, яке йде на майнінг біткоїна та обробку транзакцій. У підсумку, Tesla тимчасово призупинила всі свої операції з криптовалютою.

Маск зазначає, що приймання біткоїнів відновиться після того, як майнери перейдуть на екологічніші джерела енергії. При цьому автовиробник не хоче повністю відмовлятися від криптовалют. Tesla готова розглянути альтернативи біткоїну. Головне, щоб такі валюти використовували менше ніж 1% від витрат біткоїну на обробку транзакції.

Після подібних заяв Маска, курс деяких криптовалют помітно знизився. Так, біткоїн подешевшав на 11%, Ethereum — на 6,9%, а Dogecoin, до популярності якої глава Tesla доклав свою руку, втратила понад 12%.

Варто відзначити, що розмови про негативний вплив майнінгу на екологію ведуться давно. За словами експертів, щорічно біткоїн споживає для своєї «роботи» приблизно стільки ж електроенергії, скільки й Нідерланди.

Джерело: The Verge


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: