Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Tesla хоче купити завод з виробництва чіпів
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 27 Травня 2021

Tesla хоче купити завод з виробництва чіпів

Аналітики повідомляють про бажання Tesla придбати завод з виробництва чіпів. Таким чином, компанія хоче розв'язати проблему нестачі деталей.Tesla хоче купити завод з виробництва чіпів


iLounge в Telegram

Видання Financial Times з посиланням на галузеві джерела повідомляє про бажання Tesla придбати у великих виробників чіпів з Тайваню, Південної Кореї та США велику партію продукції, внісши авансовий платіж.

Раніше подібна практика не застосовувалася. Однак на тлі кризи на ринку мікросхем, деякі контрактні виробники почали приймати від великих клієнтів авансові платежі. Це гарантує останнім не тільки виконання замовлення, а й фіксовану вартість деталей.

Повідомляється, що Samsung вже виділила кілька виробничих ліній для своїх найбільших клієнтів. Окрім цього у минулому місяці відразу шість компаній, що випускають напівпровідники, уклали угоду з United Microelectronics Corporation. Остання є четвертим найбільшим у світі виробником мікросхем. За умовами угоди, гігант повинен збільшити свої виробничі потужності в обмін на депозити партнерів.

Tesla хоче купити завод

Є шанс, що все це допоможе Tesla дістати потрібні деталі. Однак виробник електрокарів також опрацьовує й інші варіанти. Зокрема, компанія розглядає варіант покупки власного виробництва чіпів.

Експерти відзначають, що подібний проєкт може зажадати занадто великих інвестицій. Співрозмовники Financial Times оцінюють витрати, необхідні на покупку й запуск виробництва, приблизно у 20 мільярдів доларів.

Джерело: Financial Times


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: