Купуємо пікап для ССО ЗСУ разом КЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Tesla анонсувала робота-гуманоїда Tesla Bot
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 20 Серпня 2021

Tesla анонсувала робота-гуманоїда Tesla Bot

Ілон Маск розповів про новий продукт Tesla. Ним став людиноподібний робот під назвою Tesla Bot.Tesla анонсувала робота-гуманоїда Tesla Bot


iLounge в Telegram

У межах заходу Tesla AI Day Ілон Маск розповів про новий продукт компанії Tesla. Ним став робот-гуманоїд Tesla Bot. За словами Маска, робочий прототип з'явиться у наступному році. Однак уже зараз відомо про те, що Tesla Bot створюється для виконання різних рутинних завдань. Наприклад, у майбутньому користувачі зможуть доручити йому похід до магазину або ж перекласти на робота деякі домашні справи.

робот Tesla

Маск зазначає, що Tesla Bot буде виготовлений з легких матеріалів. Його зріст складе 172 сантиметри, а вага 57 кілограмів. У голові робота буде встановлено кілька камер. З їх допомогою Tesla Bot зможе орієнтуватися в просторі. Всі обчислення візьме на себе автономний FSD-комп'ютер.

робот Tesla

На презентації Маск зазначив, що робот зможе переміщатися зі швидкістю до 8 кілометрів на годину і переносити вантажі вагою до 20 кілограмів. Правда, коли саме користувачі зможуть придбати Tesla Bot, зараз невідомо.

Джерело: CNET


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: