Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Анонсовано динамік Symfonisk з фоторамкою та підтримкою AirPlay 2
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 2 Червня 2021

Анонсовано динамік Symfonisk з фоторамкою та підтримкою AirPlay 2

IKEA і Sonos анонсували Symfonisk  рамку для фото з динаміком та підтримкою AirPlay 2.Анонсовано динамік Symfonisk з фоторамкою та підтримкою AirPlay 2


iLounge в Telegram

Нова фоторамка IKEA, створена у співпраці з Sonos, представляє простий дизайн і передові технології звуку. На своєму сайті виробник вказав, що можна буде придбати два пристрої та об'єднати їх в стереопару.

Колонка досить компактна, не вибивається з інтер'єру і оснащена підтримкою AirPlay 2. Останнє дозволить вам керувати звуком через HomeKit. Вартість фоторамки Symfonisk 199 доларів в США. Доступна вона буде у білому та чорному кольорі.

Цікаво, чи можна встановити фотографію замість принта і чи не буде вона перешкоджати звуку? Наприклад, The Verge пишуть, що такої опції не передбачено і хоч пристрій називають фоторамкою, ви не можете вставити туди своє фото. Але при цьому можете розташувати колонку на стіні, тумбі або на підлозі як вам буде зручно.

З чуток, IKEA і Sonos можуть анонсувати 14 червня ще й настільну лампу з динаміком. Це не перша колаборація брендів, так що чекаємо ще цікавих анонсів.

Джерело: IKEA


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: