Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Spigen випустили чохол для AirPods Pro з вбудованим Apple AirTag
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 27 Серпня 2021

Spigen випустили чохол для AirPods Pro з вбудованим Apple AirTag

Spigen винайшли ідеальний чохол для AirPods Pro, який не дасть вам втратити навушники.Spigen випустили чохол для AirPods Pro з вбудованим Apple AirTag


iLounge в Telegram

Втратити навушники AirPods простіше простого. Компанія Apple надає можливості для пошуку через додаток Локатора, але цей пошук не такий корисний, якщо навушники розрядяться або обидва будуть у захисному чохлі.

Spigen випустили чохол для AirPods Pro з кишенькою під Apple AirTag

Відомий бренд Spigen розширив свою лінійку аксесуарів для AirPods Pro. Були представлені нові чохли для навушників Tag Armor Duo з вбудованим Apple AirTag.

Spigen випустили чохол для AirPods Pro з кишенькою під Apple AirTag

Мітка Apple AirTag, вбудована у чохол для навушників, допоможе знайти гарнітуру швидше за допомогою звуку. Новий чохол Spigen підтримує бездротову зарядку. Також є карабін, який дозволить розмістити навушники з AirTag на рюкзаку або сумці, при цьому порт завжди доступний для зарядки через дріт, а кнопка сполучення зручно прикрита шаром поліуретану.

Виробники також подбали про те, щоб ви могли бачити, чи заряджаються AirPods Pro, залишивши невеликий розріз для LED-індикатора. Врахуйте, що чохол виготовлений з суміші полікарбонату і поліуретану, тому може зробити AirPods тяжчими. Але це мала ціна за те, щоб ніколи не втратити їх.

Ціна аксесуару в Америці 25 баксів.

Джерело: Spigen


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: