iLounge | Новини | Speck випустила чотири кейса для AirTag
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 30 Липня 2021

Speck випустила чотири кейса для AirTag

Speck представила нову лінійку чохлів для AirTag. Вони допоможуть прикріпити трекер до ключів, багажу та іншого.Speck випустила чотири кейса для AirTag


iLounge в Telegram

Компанія Speck розширила асортимент своїх товарів, випустивши чотири нових захисних аксесуара для AirTag. Новинки відрізняються формою та призначенням. Наприклад, найуніверсальнішим кейсом для AirTag від Speck є карабін Presidio. Він виконаний з полірованого алюмінію. Конструкція аксесуара дозволяє закріпити його на великій кількості різних речей — від дорожніх валіз до рюкзака або ключів. Коштує карабін 49,95 долара.

Speck випустила чотири чохла для AirTag

Багажна бірка Luggage Tag Pro створена спеціально для того, щоб закріпити AirTag на валізі або сумці. Аксесуар виконаний зі шкірозамінника з м'якою підкладкою з мікрофібри. Придбати Luggage Tag Pro можна буде на офіційному сайті виробника за 29,95 долара.

Speck випустила чотири чохла для AirTag

Два аксесуари, які залишилися, — це Presidio SiliLoop і Presidio SiliRing — коштують 14,95 долара і мають класичнішу форму. SiliLoop це силіконовий чохол з гнучкою петлею на кінці. Така конструкція покликана допомогти закріпити AirTag на ручці сумки або рюкзака. Presidio SiliRing виконаний у формі звичайного брелока з отвором.

Speck випустила чотири чохла для AirTag

Скоро всі чотири нових аксесуара стануть доступними для замовлення. Точна дата поки невідома. Виробник заявляє, що продажі стартують цього літа.

Джерело: Speck


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: