iLounge | Новини | Термостат Ecobee SmartThermostat отримав підтримку Siri і AirPlay 2
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 12 Жовтня 2021

Термостат Ecobee SmartThermostat отримав підтримку Siri і AirPlay 2

Ecobee почала оновлювати свої розумні термостати SmartThermostat. Після апдейта вони отримують підтримку Siri та AirPlay 2.Термостат Ecobee SmartThermostat отримав підтримку Siri і AirPlay 2


iLounge в Telegram

Компанія Ecobee оголосила про те, що її розумний термостат під назвою SmartThermostat отримав підтримку функції «Привіт, Siri». Нова опція з'явиться відразу після установки безкоштовного оновлення.

Однак тут варто відзначити, що SmartThermostat має обмежену підтримку голосового асистента Apple. Для роботи функції «Привіт, Siri» користувачам обов'язково знадобиться HomePod або HomePod mini, а також мобільний пристрій, що працює під управлінням iOS 15 | iPadOS 15. Що стосується функціональних можливостей, то вони стандартні. За допомогою Siri користувачі зможуть встановлювати температуру, керувати окремими опціями та відправляти голосові повідомлення по внутрішньому зв'язку.

Разом з функцією «Привіт, Siri» безкоштовне оновлення для SmartThermostat також приносить з собою і підтримку Apple AirPlay 2. Така особливість дозволяє використовувати термостат як динамік.

Виробник зазначає, що вже сьогодні він почне поширювати безкоштовне оновлення для SmartThermostat. Однак воно буде «доходити» до користувачів поступово. У Ecobee вважають, що всі охочі зможуть встановити апдейт протягом найближчих двох тижнів.

Джерело: AppleInsider


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: