Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Інсайдер: iOS 15 отримає Центр управління у стилі macOS Big Sur
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 8 Квітня 2021

Інсайдер: iOS 15 отримає Центр управління у стилі macOS Big Sur

Оновлення iOS 15 отримає оновлений Центр управління, схожий на macOS Big Sur. Слухи про 1Тб пам'яті та Touch ID на iPhone 13 підтверджуються.Інсайдер: iOS 15 отримає Центр управління у стилі macOS Big Sur


iLounge в Telegram

Минулого WWDC 2020 компанія Apple зробила акцент на тому, що хоче зробити iPadOS і macOS максимально схожими. Схоже, що тепер Купертіно вирішили піти ще далі і перенести трохи macOS на iPhone.

Нові звіти інсайдерів припускають, що оновлення iOS 15 отримає оновлений Центр управління у стилі macOS Big Sur. Зараз Центр управління iPhone займає досить багато місця і виглядає трохи застарілим, якщо дивитися на ті ж оновлення останньої версії Android. За словами інсайдерів, нове оновлення зробить Центр більш компактним і функціональним.

Інсайдер: iOS 15 отримає Центр управління macOS Big Sur

Також Apple працює над API, який дозволить використовувати одночасно і TouchID, і FaceID. Ці дані підтверджують ті чутки, які говорять про розміщення двох технологій на iPhone 13. Крім того, ще раз згадується максимальна пам'ять внутрішнього сховища новинки, яка складе 1Тб. Зараз iPhone 12 Pro доступні тільки з об'ємом сховища 512Гб.

Джерело: 9to5mac


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: