Три дні знижок до -90%ЗА ПОКУПКАМИ

×
iLounge | Новини | Слух: Стало відомо коли вийде iPhone 13, Apple Watch 7 та AirPods 3
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 16 Серпня 2021

Слух: Стало відомо коли вийде iPhone 13, Apple Watch 7 та AirPods 3

Вчора відомий аналітик Марк Гурман поділився інформацією про те, які пристрої варто чекати на осінніх презентаціях Apple.Слух: Стало відомо коли вийде iPhone 13, Apple Watch 7 та AirPods 3


iLounge в Telegram

Аналітик Марк Гурман розповів про майбутні новинки Apple, вихід яких намічений на осінь 2021 року. За доброю традицією в цьому році компанія покаже нам iPhone 13, Apple Watch 7, iPad mini 6 і iPad 9. Також очікуються нові 16- та 14-дюймові MacBook й AirPods 3.

Гурман повідомив, що нова модель iPhone буде класичною версією «S», але все ж отримає назву iPhone 13. У цьому році не варто сподіватися на великі зміни дизайну, головна увага буде зосереджена на поліпшення камери. Новий Айфон 13 вийде у вересні (ймовірно 14 числа), разом з AirPods 3 та Apple Watch 7.

Від оновлення смарт-годинника не варто чекати нічого особливого: дисплей стане плоскішим, з'явиться новий процесор. Нові AirPods 3 отримають дизайн без силіконових амбушур і коротші ніжки.

iPad mini 6 та iPad 9 вийдуть у жовтні. Новий «міні» отримає дизайн без кнопки «Додому» і USB-C. Для iPad 9 очікується поліпшення у вигляді тонших рамок.

У листопаді чекаємо 14- і 16-дюймові MacBook Pro. Основними відмінностями новинок може стати відсутній Touch Bar і більша кількість портів.

Джерело: 9to5mac


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: