Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Слух — Apple оснастить iPhone 13 Pro дисплеєм з підтримкою ProMotion
Новини
Віка Троц

Віка Троц · 6 Січня 2021

Слух — Apple оснастить iPhone 13 Pro дисплеєм з підтримкою ProMotion

Передбачається, що iPhone 13 Pro отримають дисплеї типу OLED (LTPO) з підтримкою технології ProMotion і частоти оновлень зображення 120 Гц.Слух — Apple оснастить iPhone 13 Pro дисплеєм з підтримкою ProMotion


iLounge в Telegram

За інформацією з останнього звіту постачальників, стало відомо про плани Apple оснастити моделі iPhone 13 Pro (2021) дисплеями типу LTPO. Раніше, в попередніх звітах, говорилося про те, що компанія планує використовувати для нової флагманської лінійки iPhone OLED-екрани такого ж типу, як у Apple Watch 4-ої і 5-ої серій.

У моделях iPhone 12 також використані дисплеї OLED, але передбачається, що панелі нового типу будуть виготовлені з низькотемпературного полікристалічного оксиду (LPTO). Це, в свою чергу, дозволить збільшити частоту оновлення екрану. Щось подібне Apple вже використовує в iPad Pro, які підтримують частоту оновлень 120 Гц і технологію ProMotion. Є ще один ймовірний сценарій для iPhone Pro 13 Pro 2021, при використанні дисплеїв OLED нового типу: частота оновлень, навпаки, зменшиться, але це дозволить знизити енергоспоживання.

Слух - Apple оснастить iPhone 13 Pro дисплеєм з підтримкою ProMotion


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: