iLounge | Новини | Операційній системі System 7 виповнилося 30 років
Новини
Володимир Харламов

Володимир Харламов · 13 Травня 2021

Операційній системі System 7 виповнилося 30 років

З моменту випуску операційної системи для Mac під назвою System 7 пройшло рівно 30 років. Вона стала найзначнішим нововведенням для Mac в цілому.Операційній системі System 7 виповнилося 30 років


iLounge в Telegram

System 7 була випущена 13 травня 1991 року й стала великим кроком вперед для компанії. Операційна система стала логічним продовженням System 6, яке так давно чекали користувачі у той час. Але як для будь-якого програмного забезпечення у його витоків, System 7 отримала як багато корисних функцій, так і багато негативних.

Після виходу системи у неї було багато помилок, які виправило оновлення, що вийшло тільки через кілька місяців. Але головною складністю на той час стали високі вимоги до заліза користувачів. System 7 вимагала цілих 2 Мб оперативної пам'яті й тепер могла використовувати обсяг жорсткого диска як віртуальну пам'ять. Це дозволяло системі оновлюватися, але постійна робота з дисками сильно уповільнювала її в цілому.

Поряд з недоліками, нова операційна система отримала унікальний набір функцій, який з лишком переважують чашу терезів на користь ОС. Користувачі тепер могли насолодитися роботою MultiFinder та відкривати відразу кілька додатків одночасно, що не було доступним раніше. Кошик тепер не очищався автоматично після перезапуску ПК, а в меню «Файл» з'явилася функція «Знайти».

Також потрібно окремо відзначити появу звичайних у наш час ярликів, які можна було зберігати у різних місцях та мати швидкий доступ до потрібної програми. А під час увімкненої мережі AppleTalk ви могли запустити цю програму на іншому ПК, просто перемістивши на нього цей самий ярлик.

System 7 стала самою довговічною з усіх Mac OS, протримавшись аж до 1997 року й була актуальна до версії 7.6.1.

Джерело: AppleInsider


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: