Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Собівартість iPhone 13 Pro дорожче, ніж iPhone 12 Pro
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 4 Жовтня 2021

Собівартість iPhone 13 Pro дорожче, ніж iPhone 12 Pro

Звіт підтверджує, що компоненти нового iPhone 13 Pro коштують 570 доларів і це дорожче, ніж iPhone 12 Pro.Собівартість iPhone 13 Pro дорожче, ніж iPhone 12 Pro


iLounge в Telegram

Через пандемію, яка затримує постачання і виробництво, зараз у світі спостерігається нестача напівпровідників і не тільки. Тому вартість на деякі деталі iPhone 13 Pro значно зросла.

Нове дослідження TechInsights підтвердило, що вартість запчастин iPhone 12 Pro була дешевшою, ніж для iPhone 13 Pro. В основному через виготовлення процесора A15 Bionic, збільшення вартості компонентів корпусу, пам'яті NAND і дисплея з підтримкою ProMotion.

Собівартість iPhone 13 Pro дорожче, ніж iPhone 12 Pro

Приблизна собівартість всіх деталей в iPhone 13 Pro 570 доларів. Деталі для торішньої моделі коштували 548,50 доларів. Для порівняння, автори дослідження вирішили показати вартість запчастин Samsung Galaxy S21+ і вона склала 508 доларів. Це для моделей на 256 ГБ вбудованої пам'яті.

При цьому дослідники не враховували витрат, які йдуть на логістику, збірку пристрою, розробку та програмне забезпечення.

Цікаво, що компанія залишила ринкову вартість iPhone 13 Pro такою ж, як і на iPhone 12 Pro, хоча ціна на виробництво зросла.

Джерело: techinsights


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: