🤑 б/у iPhone в наявності Дивитися ціни

×
iLounge | Новини | Що нового в iOS 16.1 Beta 2
Новини
Поліна Харченко

Поліна Харченко · 21 Вересня 2022

Що нового в iOS 16.1 Beta 2

Apple випустила другу бета-версію оновлення iOS 16.1. Внесли деякі зміни та виправили помилки: все нове зібрали у новині.Що нового в iOS 16.1 Beta 2


iLounge в Telegram

Вчора вийшла бета-версія оновлення iOS 16.1 Зібрали список, що нового з'явилося.

1. Візуальний індикатор заряду

Новые функции iOS 16.1 Beta 2

У другій бета-версії iOS 16.1 додався відсоток заряду до піктограми батареї у рядку стану. Тепер оновлення може відображати візуальний індикатор заряджання.

Тобто, раніше індикатор заряду батареї у рядку стану показував відсотки, але рівень самого заряду батареї був статичним і завжди повним. Це іноді заважало швидко визначити заряд. Тепер значок батареї змінюється від того, наскільки заряджена батарея.

2. Зміна шрифту батареї

Apple додала оновлений шрифт для значка батареї, зробивши його більше.

3. Індикатор заряджання на екрані блокування

Новые функции iOS 16.1 Beta 2

Тепер, коли iPhone заряджається, відсоток заряду акумулятора постійно відображається над рядком часу. Ця можливість дозволяє дізнаватися рівень заряду при натисканні на дисплей iPhone без розблокування пристрою. До речі, у Always On Display ця фішка не працює.

4. Не потрібно схвалювати дію Копіювати та Вставити

Новые функции iOS 16.1 Beta 2

Тепер запитів на схвалення кроків Копіювати та Вставити більше немає. Користувачеві більше не потрібно схвалювати кожну спробу копіювання та вставляння.

5. Помилка тремору камери залишилася

За повідомленнями припускають, що помилка, яка викликає тремтіння і вібрацію задньої камери iPhone 14 Pro, не була усунена в iOS 16.1 beta 2. Але компанія Apple заявила, що ця несправність буде відсутня в оновленні наступного iOS 16, яке повинно вийти наступного тижня.

Джерело: macrumors