Де ми?

Знижка 20% на чохол для iPhone/iPad/MacBook

Ексклюзивно для читачів iLounge Journal.

Скопіюйте цей промо-код:

CASE20
Перейти в каталог
Знижка тут!
×
iLounge | Новини | Satechi випустила підставку з вбудованим хабом для iPad
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 3 Червня 2021

Satechi випустила підставку з вбудованим хабом для iPad

Компанія Satechi випустила новий аксесуар для iPad. Їм стала підставка-концентратор. Новинка виконана з алюмінію і оснащена шістьма портами, включаючи HDMI.Satechi випустила підставку з вбудованим хабом для iPad


iLounge в Telegram

Відомий виробник аксесуарів — компанія Satechi — випустила складну алюмінієву підставку-концентратор для iPad. Новинка вирішує відразу дві проблеми. По-перше, вона допомагає правильно розташувати планшет на столі. А по-друге, помітно розширює можливості яблучного пристрою, дозволяючи підключити до нього різні зовнішні гаджети.

Aluminum Stand & Hub for iPad Pro

У корпусі підставки, яка отримала назву Aluminum Stand & Hub for iPad Pro, розташовується шість роз'ємів. Серед них є один HDMI, що підтримує 4K в 60 Гц, по одному USB-C і USB-A, два слоти для карт формату SD і microSD, а також 3,5-мм роз'єм для навушників.

Цікавою особливістю Aluminum Stand є складна конструкція. При необхідності опору, яка утримує планшет, можна закрити. Завдяки цьому розміри підставки сильно зменшаться. За бажанням аксесуар можна брати з собою у дорогу. Його вага становить близько 300 грамів.

Aluminum Stand & Hub for iPad Pro

Aluminum Stand & Hub for iPad Pro сумісний з iPad Pro 2018 або новіше, iPad Air 4 та деякими іншими пристроями. Наприклад, з Samsung Galaxy S20 5G і Google PixelBook. Придбати аксесуар можна на офіційному сайті Satechi за 99,99 долара без урахування доставлення.

Джерело: Satechi