iLounge | Новини | Японці розібрали брелок Apple AirTag
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 1 Травня 2021

Японці розібрали брелок Apple AirTag

На японському YouTube каналі розібрали мітку AirTag. Усередині незвичайна плата з котушкою посередині.Японці розібрали брелок Apple AirTag


iLounge в Telegram

Мітки Apple AirTag можна розбирати самостійно, щоб замінити батарею. Проте, до цього ми не знали, що знаходиться далі відсіка для батарейки, як влаштовані динаміки і чи можна полагодити AirTag.

Японський ютубер розібрав мітку, продемонструвавши на відео незвичайну плату з отвором і котушкою посередині. Навколо котушки знаходяться основні компоненти плати, які відповідають за зв'язок з пристроєм і трекингом.

Котушка Apple AirTag, що використовується всередині потрібна для відтворення звуку. Вона працює спільно зі звуковим мотором. Звичайного динаміка, як такого, в конструкції немає, тому змінити звучання мітки не вийде.

Сама конструкція плати виконана дуже красиво. Як підмітив Ютубер, це схоже на невеликий космічний корабель із «Зоряних воєн» з маленьким логотипом Apple.

З відео складно зрозуміти, які саме компоненти за що відповідають, де чіп U1 і як це все працює разом чи можна дістати плату і замінити певні чіпи. Звичайно, немає сенсу говорити про те, що полагодити таку мітку буде складно, тому що її ціна дозволяє купити натомість іншу. Але цікаво повністю розглянути крихітний пристрій всередині. Тому чекаємо розбір від iFixit, з рентгенівськими знімками.

Джерело: YouTube


iLounge в TelegramГоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: