Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Apple представила розклад WWDC21: iOS 15 покажуть 7 червня
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 25 Травня 2021

Apple представила розклад WWDC21: iOS 15 покажуть 7 червня

Apple анонсувала розклад сесій конференції WWDC 2021.Apple представила розклад WWDC21: iOS 15 покажуть 7 червня


iLounge в Telegram

7-11 червня відбудеться щорічна конференція, на якій Apple зазвичай представляє оновлення операційних систем, WWDC 2021. Сьогодні компанія анонсувала розклад сесій.

Віртуальна подія буде складатися з декількох сесій:

  • 7 червня 20:00 (за Києвом)

Відбудеться офіційне відкриття WWDC 2021. За доброю традицією, під час презентації з Apple Park, представники компанії розкажуть та анонсують iOS 15, iPadOS 15, оновлення MacOS та інші операційні системи.

Швидше за все, на цій презентації нам розкажуть більше про майбутні пристрої, можливо (за словами Джона Проссером) покажуть новий MacBook Pro.

  • 8 червня 00:00 (за Києвом)

Згідно з розкладом Apple, у цей час буде проходити сесія State of the Union. За словами Apple, ця конференція буде призначена для розробників додатків і платформ.

  • 11 червня 00:00 (за Києвом)

Пройде трансляція премії Apple Design Awards. Під час події Apple відзначить кращих розробників і дизайнерів, які зробили свій внесок у створення додатків та оптимізацій системи.

Окрім того, першого червня пройде Swift Student Challenge. Apple відзначать кращих студентів-розробників. Також під час WWDC 2021 будуть доступні сесії з розробниками компанії, але вони будуть локальними, доступними через додаток Apple Developer або на вебсайті Apple Developer.

Звичайно, найбільше нам цікава саме презентація 7 червня. Саме на неї варто звернути велику увагу, бо нас може очікувати повний редизайн iOS, якого не було вже кілька років.

Трансляція буде доступна на YouTube каналі Apple та сайті компанії. Коли з'являться посилання, ми обов'язково додамо їх у цю статтю.

Джерело: Apple


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: