Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Портретний режим відео iOS 15 доступний у сторонніх додатках
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 8 Червня 2021

Портретний режим відео iOS 15 доступний у сторонніх додатках

Apple дозволила використовувати портретний режим відео iOS 15 не тільки у FaceTime.Портретний режим відео iOS 15 доступний у сторонніх додатках


iLounge в Telegram

Вчора компанія Apple показала масштабне оновлення FaceTime. У ньому ми побачили можливість швидко поділитися посиланням на дзвінок, спільний перегляд фільмів і серіалів, а також портретний режим відео, який створює красиве боке заднього плану.

Схоже, що цей портретний режим доступний для активації не тільки у FaceTime. У сторонньому додатку, що використовує відеокамеру, ці ефекти показані через панелі у Центрі управління.

Окрім портретного режиму, у сторонніх додатках доступна також фішка з використанням «очищення» звуку від сторонніх шумів. Для цього теж потрібно скористатися Центром управління.

Це дуже не схоже на Apple. Спочатку вони не попросили грошей за просторовий звук та звук без втрати якості, після цього представили iCloud+ з додатковими фішками шифрування (і теж безплатно), тепер відкривають доступ до, здавалося б, ексклюзивних фішок. А проте, це приємне оновлення доступне навіть у дзвінках телеграм.

Джерело: 9to5mac


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: