Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Майже половина користувачів оновляться на iPhone 13
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 10 Серпня 2021

Майже половина користувачів оновляться на iPhone 13

Близько половини користувачів планують купити iPhone 13 і ніхто не хоче нові AirPods 3.Майже половина користувачів оновляться на iPhone 13


iLounge в Telegram

Компанія Apple сподівається на великий попит на моделі iPhone 2021. Як повідомляли постачальники, Купертіно замовили близько 90 мільйонів пристроїв до кінця року. Схоже такі очікування цілком виправдані.

Згідно з опитуванням аналітичного агентства SellCell, 44% користувачів мають намір оновитися на новий iPhone 13 після його виходу у вересні 2021 року. Найбільш очікуваною функцією, яку хочуть отримати користувачі, є частота оновлення екрану 120 Гц.

Найцікавіше те, що агентство зробило опитування: на які моделі iPhone 13 будуть оновлюватися користувачі й опитувані не згадали iPhone 13 mini. Нагадаємо, що в цьому році mini-версії дадуть останній шанс, тому що продажі пристрою не виправдали себе.

Інші показники виглядають так:

  • 38,2% хочуть оновитися на iPhone 13
  • 30,8% куплять iPhone 13 Pro Max
  • 24% оновляться на iPhone 13 Pro
  • 7% не уточнили, на який iPhone 13 збираються оновлюватися.

Крім того, аналітики запитали, чи будуть користувачі оновлюватися на Apple Watch 7. Переважна більшість (становить 72,7%) не зацікавлена у новій версії смарт-годинника Apple. Також 87,1% не хочуть оновлювати свої AirPods.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: