iLounge | Новини | Керівники Apple пояснили, чому Apple Watch 7 вийшли пізніше
Новини
Софія Старк

Софія Старк · 4 Листопада 2021

Керівники Apple пояснили, чому Apple Watch 7 вийшли пізніше

В інтерв'ю The Independent керівники Apple пояснили, чому вихід Apple Watch 7 затримався.Керівники Apple пояснили, чому Apple Watch 7 вийшли пізніше


iLounge в Telegram

Новий смарт-годинник Apple Watch Series 7 на вигляд отримав мінімальні оновлення. Єдиною видимою відмінністю є наявність більшого дисплея 41 чи 45 мм і швидка зарядка. Проте Apple затримали вихід оновлення до жовтня з раніше невідомих причин.

У новому інтерв'ю The Independent віцепрезидент Apple з маркетингу продуктів Стен Нг та Алан Дай поділилися інформацією про те, чому було затримано продукт. За їхніми словами, для того, щоб реалізувати збільшений дисплей без рамок і при цьому зберегти розмір смарт-годинника, компанія витратила дуже багато часу.

Головною проблемою, з якою зіткнулися інженери, була інтеграція сенсорного датчика до OLED-панелі. Крім того, потрібен час для адаптації циферблатів та системних програм під нові параметри дисплея, створення зручної QWERTY-клавіатури.

У майбутньому планується продовжити роботу з покращенням дисплея та інтерфейсу користувача. За чутками, нові Apple Watch 8 отримають датчик відстеження глюкози у крові, який не встановили у сьому версію.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо — Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official
Або увійти під обліковим записом з соцмережі: