Допомагаємо для ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
Допомога для України. Клікай >>>
iLounge | Новини | Philips Hue отримали інтеграцію зі Spotify
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 1 Вересня 2021

Philips Hue отримали інтеграцію зі Spotify

Philips Hue отримали інтеграцію зі Spotify. Тепер лампи зможуть у режимі реального часу підлаштовуватися під ритм треку.Philips Hue отримали інтеграцію зі Spotify


iLounge в Telegram

Починаючи з нинішнього дня, популярні розумні лампи Philips Hue отримали глибоку інтеграцію зі Spotify. Завдяки цьому користувачі зможуть синхронізувати джерела світла з плейлистами в музичному сервісі.

Нові алгоритми будуть у режимі реального часу аналізувати кожен трек і самостійно змінювати освітлення, синхронізуючи його яскравість і колір з ритмом, настроєм, жанром і темпом музики. Алгоритм зможе навіть враховує такі фактори, як гучність і тональність.

Для роботи нової функції користувачам буде потрібен Hue Bridge і лампи Hue, а керувати всім можна з фірмового додатка Philips Hue. При цьому смартфон буде задіяний тільки на етапі налаштування. Після цього функція буде працювати самостійно.

Починаючи з нинішнього дня, інтеграція Philips Hue і Spotify працює в тестовому режимі. Випробувати її можна в додатку Philips Hue 4. Представники Philips обіцяють, що тестування нової функції завершиться у жовтні, і вона стане доступна користувачам на постійній основі.

Джерело: MacRumors


iLounge в Telegram

Або увійти під обліковим записом з соцмережі: