Допомагаємо ССО ЗСУ разомКЛІКАЙ

×
iLounge | Новини | Parallels Desktop 17 дозволяє запустити Windows 11 на Mac з M1
Новини
Андрій Виноградов

Андрій Виноградов · 10 Серпня 2021

Parallels Desktop 17 дозволяє запустити Windows 11 на Mac з M1

Нова версія Parallels Desktop дозволяє віртуально запустити Windows 11 на Mac з M1.Parallels Desktop 17 дозволяє запустити Windows 11 на Mac з M1


iLounge в Telegram

Компанія Parallels, яка займається розробкою рішень у галузі віртуалізації, випустила нову версію свого додатка під назвою Parallels Desktop. Ключовою особливістю поновлення стала підтримка Windows 11. За допомогою Parallels Desktop 17 власники Mac на чіпах M1 зможуть без особливих проблем запустити на своїх комп'ютерах останню операційну систему від Microsoft.

Розробники відзначають, що вони приділили дуже багато уваги продуктивності додатка. Завдяки цьому Windows 10 і Windows 11 Preview повинні швидко працювати на Mac з процесорами Intel і Apple Silicon.

До особливостей Parallels Desktop 17 також можна віднести покращений відеодрайвер, який забезпечує кращу роботу при відтворенні ігор і відео, функцію, що дозволяє перетягувати текст або зображення між Mac і Windows, а також низку опцій, пов'язаних з управлінням дисками й автоматичною оптимізацією роботи віртуальних машин.

Parallels Desktop 17 розповсюджується за підпискою. Стандартна версія програми обійдеться користувачам в 79,99 долара в рік. Версії Pro і Business коштуватимуть на 20 доларів дорожче. Користувачі, які в минулому придбали безстрокову ліцензію, можуть перейти на Parallels Desktop 17 за 49,99 долара.

Джерело: Parallels


Або увійти під обліковим записом з соцмережі: